Kontakt

Akredytowane badania DNA w Bydgoszczy – O firmie

Gentest współpracuje z laboratorium Instytutu Genetyki Sądowej, nowoczesnej i innowacyjnej firmy o ogólnopolskim zasięgu. Jej trzon tworzą biegli, eksperci genetyki sądowej, którzy wydali tysiące ekspertyz dotyczących ustalenia czy zaprzeczenia ojcostwa. Laboratorium wyposażone jest w sprzęt badawczy i oprogramowanie najwyższej klasy. Dzięki stałemu procesowi unowocześniania wyposażenia, ciągle podnosimy jakość naszych usług.

Najwyższa jakość badań potwierdzona została uzyskaniem licznych certyfikatów i wyróżnień.  Przede wszystkim laboratorium posiada akredytację PCA ( Polskiego Centrum Akredytacji) zgodnie z normą europejską ISO 17025. Norma ta potwierdza wprowadzenie przez laboratorium międzynarodowych standardów kryminalistycznych badań profilowania DNA w identyfikacji osobniczej śladów biologicznych oraz ustalania pokrewieństwa w tym spornego ojcostwa.

Serwis Gentest ma na celu profesjonalną obsługę zleceń skierowanych do klientów indywidualnych. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dokonać trafnego wyboru testu, jak również odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące badań genetycznych na ojcostwo. Współpracując z nami mają Państwo gwarancje pełnej poufności i dyskrecji. Siedziba laboratorium znajduje się w Bydgoszczy, ale realizujemy zlecenia na badania z całego kraju.

 

Tel. 801 580 800
Infolinia: pn- pt 8-22, weekendy i święta 10-18

e-mail: biuro@ustalanieojcostwa.eu

 

Adres:

Instytut Genetyki Sądowej

Aleje Adama Mickiewicza 3/4,

85-071 Bydgoszcz

 

Nr konta: 93 1240 3493 1111 0010 0896 1793

kod SWIFT/BIC: PKOPPLPW

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych i stosowanych plikach cookies. (X) Rozumiem Więcej informacji ».