Kontakt


662-622-886

801-580-800
Infolinia: pn- pt 8-22, weekendy i święta 10-18

e-mail: biuro@ustalanieojcostwa.eu

Adres:
Instytut Genetyki Sądowej
Aleje Adama Mickiewicza 3/4,
85-071 Bydgoszcz

Nr konta:
93 1240 3493 1111 0010 0896 1793
kod SWIFT/BIC: PKOPPLPW

Gentest współpracuje z laboratorium Instytutu Genetyki Sądowej, nowoczesnej i innowacyjnej firmy o ogólnopolskim zasięgu. Jej trzon tworzą biegli, eksperci genetyki sądowej, którzy wydali tysiące ekspertyz dotyczących ustalenia czy zaprzeczenia ojcostwa. Laboratorium wyposażone jest w sprzęt badawczy i oprogramowanie najwyższej klasy. Dzięki stałemu procesowi unowocześniania wyposażenia, ciągle podnosimy jakość naszych usług.

Najwyższa jakość badań potwierdzona została uzyskaniem licznych certyfikatów i wyróżnień. Przede wszystkim laboratorium posiada akredytację PCA ( Polskiego Centrum Akredytacji) zgodnie z normą europejską ISO 17025. Norma ta potwierdza wprowadzenie przez laboratorium międzynarodowych standardów kryminalistycznych badań profilowania DNA w identyfikacji osobniczej śladów biologicznych oraz ustalania pokrewieństwa w tym spornego ojcostwa.

Serwis Gentest ma na celu profesjonalną obsługę zleceń skierowanych do klientów indywidualnych. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dokonać trafnego wyboru testu, jak również odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące badań genetycznych na ojcostwo. Współpracując z nami mają Państwo gwarancje pełnej poufności i dyskrecji. Siedziba laboratorium znajduje się w Bydgoszczy, ale realizujemy zlecenia na badania z całego kraju.