Testy na ojcostwo Wałbrzych


Czy w Twojej głowie zrodziły się wątpliwości, że potomstwo, które wychowujesz, może nie być Twoje? Chcesz mieć pewność, że sprawujesz opiekę nad własnym dzieckiem i odzyskać wewnętrzny spokój? Nie czekaj dłużej, tylko już dziś zrób test na ojcostwo, który pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Taki test pozwoli Ci na przywrócenie harmonii i spokoju życia.

Jak wygląda test na ojcostwo?

Badanie ojcostwa jest obecnie najszybszą i najskuteczniejszą metodą ustalenia prawnego i biologicznego ojcostwa. Polega na porównaniu profili genetycznych ojca i dziecka – tak ustala się stopień pokrewieństwa. Wynik przeprowadzonego w ten sposób badania jest jednoznaczny – pozwala wykluczyć ojcostwo (100%) lub je potwierdzić (99,9%).

Testy na ojcostwo w Wałbrzychu

Sąd może zarządzić test na ojcostwo w Wałbrzychu w przypadku rozwodu lub sprawy o alimenty. W takim przypadku, oprócz dziecka i ojca, w badaniu musi wziąć udział również matka. Na podstawie badań biegły sądowy sporządza protokół z badania, w którym ustala pochodzenie próbek. Dlatego przeprowadzone badania są oficjalnie uznawane w sądzie i mają moc prawną.

Jeśli nie chcesz jeszcze iść do sądu, możesz sam zrobić test na ojcostwo w domowych warunkach. To świetna opcja dla każdego, kto chce uniknąć ryzyka płacenia alimentów na cudze dziecko lub uznać dziecko, które wychowuje i uczynić je spadkobiercą.

testy na ojcostwo Wałbrzych

Osobiste badanie DNA – Wałbrzych

Badanie ojcostwa w Wałbrzychu można wykonać w dowolnym momencie, co jest ogromną zaletą tego rozwiązania. Test jest szczególnie przydatny, w momencie, gdy chce się ustalić ojcostwo biologiczne. W sytuacji, gdy nie mamy formalnego potwierdzenia ojcostwa przez test lub oświadczenie, mówimy o ojcostwie domniemanym. Wykonanie w takim przypadku badania DNA pozwala ustalić, czy ojciec jest rzeczywiście biologicznym ojcem dziecka.

Ojcostwo w Wałbrzychu można sprawdzić za pomocą Gentest. Możesz umówić się na wizytę w jednej z wybranych przez siebie placówek lub zamówić specjalny pakiet do pobrania materiału genetycznego w domowych warunkach — pobierasz próbki do badań, odsyłasz je, a my wykonujemy analizę. Taki test jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny i nieinwazyjny, dzięki czemu można go wykonać nawet u małych dzieci i niemowląt.

Wałbrzych — bezpieczne i anonimowe badanie DNA

Zależy Ci na pełnej dyskrecji? Zastanawiasz się, jak przystąpić do testu i rozwiać wątpliwości bez żadnych przeszkód? Zrób anonimowy test na ojcostwo, do którego będziesz potrzebować jedynie szczoteczki do zębów. W ten sposób wykonany test da ci informację o prawdopodobieństwie ojcostwa lub całkowicie je wykluczy i zachowasz to w tajemnicy.

Czy nadal wahasz się przed przystąpieniem do testu? Nie obawiaj się, bo wszelkie wątpliwości związane z Twoim ojcostwem zostaną rozwiane raz na zawsze! Wykonanie testu DNA w Wałbrzychu to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu i pewności siebie w roli ojca. Zaangażuj się w wychowywanie swoich dzieci z całkowitą pewnością i wyeliminuj ryzyko konieczności płacenia alimentów dla nie swojego potomstwa, dzięki wykonaniu testu. Skorzystaj z pomocy Gentest w jednej z wybranych placówek lub wykonaj badanie ojcostwa bez wychodzenia z domu, korzystając ze specjalnego zestawu na zamówienie.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]