Testy na ojcostwo Olsztyn


Niektóre sytuacje w życiu zdarzają się niespodziewanie i czasem trudno jest nam nad nimi zapanować. Pojawiają się wątpliwości, czy dziecko, którym na co dzień się opiekujemy, jest faktycznie naszym dzieckiem. W niektórych sytuacjach wiedza ta nie jest nam potrzebna, aby zachować komfort i spokój, jednak w większości, takie wątpliwości mogą powodować konflikty i niejednokrotnie spędzać nam sen z powiek. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wykonanie testu na ojcostwo, który pomoże nam rozwiać wszelkie wątpliwości.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa to test, który polega na porównaniu profili genetycznych ojca, lub potencjalnego ojca, i dziecka. Wykonanie badania pozwala sprawdzić, czy domniemany ojciec jest ojcem biologicznym. Aktualnie to najskuteczniejsza metoda, aby określić ojcostwo prawne oraz biologiczne. Wynik otrzymany w rezultacie wykonania testu DNA na ojcostwo jest zawsze jednoznaczny – pozwala potwierdzić ojcostwo na 99,9% lub wykluczyć je na 100%.

Badanie ojcostwa Olsztyn

W przypadku spraw rozwodowych lub alimentacyjnych testy na ojcostwo w Olsztynie są wykonywane na zlecenie sądu. Biorą w nich udział dziecko, matka oraz potencjalny ojciec. Na podstawie badania biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę, w której określa, skąd pochodzą próbki. Wykonany w ten sposób test posiada moc prawną i jest uznawany w trakcie postępowania. Jeżeli nie chcesz wnosić sprawy do sądu możesz również wykonać test na ojcostwo we własnym zakresie. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz uznać dziecko, nad którym sprawujesz opiekę, nadać mu swoje nazwisko, czy określić go spadkobiercą, lub przeciwnie – kiedy chcesz rozwiać wątpliwości, czy dziecko na które płacisz alimenty nie jest Twoim potomkiem.

Testy na ojcostwo Olsztyn

Osobiste testy DNA – Olsztyn

Testy na ojcostwo Olsztyn można wykonać w dowolnym momencie. Szczególnie przydatne są one w sytuacji, w której powstają podejrzenia, że ojciec dziecka może nie być jego ojcem biologicznym. O domniemanym ojcostwie mówimy w momencie, w którym mężczyzna został uznany na ojca dziecka, jednak nie zostało to poparte żadnymi oświadczeniami czy przeprowadzeniem testów. Nie oznacza to jednak, że taka sytuacja jest ostateczna, Chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości i przekonać się, czy pociecha, którą wychowujemy jest rzeczywiście naszym dzieckiem warto wykonać anonimowe badanie, które nie wymaga wszczynania postępowania sądowego.

Jeśli chcesz wykonać test na ojcostwo w Olsztynie, to skorzystaj z profesjonalnej pomocy Gentest! W całej Europie, oferujemy możliwość zamówienia do domu pakietu niezbędnego do samodzielnego pobrania materiału genetycznego. Po pobraniu próbek, które jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, należy je odesłać do analizy. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, a także gwarantuje anonimowość.

Poufne i szybkie badanie DNA Olsztyn

Jeśli od dłuższego czasu w Twojej głowie krążą pytania o ojcostwo, które zaburzają spokój i harmonię codziennego życia, a jednocześnie chcesz dyskretnie pobrać próbki do badań – wybierz anonimowy test, do którego wykonania potrzebna będzie jedynie szczoteczka do zębów. To całkowicie poufne badanie, które pozwala wykluczyć ojcostwo lub określić jego statystyczne prawdopodobieństwo.

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z tego badania? Odpowiedź jest prosta! Po to, aby odzyskać spokój, pewność i pozbyć się jakichkolwiek wątpliwości. Badania DNA Olsztyn to idealne rozwiązanie, aby wykluczyć ryzyko płacenia alimentów na nie swojego potomka i z pełnym przekonaniem zająć się wychowaniem swoich dzieci. Jeśli chcesz otrzymać stuprocentową pewność, umów się na konsultację ze specjalistą Gentest w jednym z dostępnych punktów w Polsce. Badanie ojcostwa Olsztyn możesz wykonać również bez wychodzenia z domu. To bezpieczna i wygodna opcja, zwłaszcza w obliczu panującej sytuacji w kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]