Testy na ojcostwo Bydgoszcz


Nie każdą sytuację w życiu można przewidzieć, szczególnie jeśli mowa o wydarzeniach, nad którymi nie mamy kontroli. W związku z tym mogą pojawiać się wątpliwości, czy wychowywane przez nas dziecko, jest naszym potomkiem. Taka sytuacja może powodować dużo stresu i wiele osób nie potrafi wieść wtedy spokojnego życia. W takim wypadku konieczny może być test na ojcostwo. Jego wykonanie rozwieje wszelkie wątpliwości, dzięki czemu rodzina wrócić będzie mogła do normalnego funkcjonowania.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa polega na porównaniu profili genetycznych domniemanego ojca oraz dziecka. Dzięki temu można ustalić, czy dany mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka. Obecnie jest to najskuteczniejsza metoda na ustalenie biologicznego rodzicielstwa i wykorzystywana jest ona w sporach prawnych. Test DNA daje jednoznaczną odpowiedź, czyli potwierdza (na 99,9%) lub wyklucza (na 100%) ojcostwo.

Testy na ojcostwo Bydgoszcz

Testy na ojcostwo w Bydgoszczy mogą być zlecone przez sąd w czasie prowadzenia spraw rozwodowych lub spraw o alimenty. W badaniu uczestniczą dziecko razem z matką, jak i domniemany ojciec. Następnie sporządzana jest ekspertyza, która zatwierdza pochodzenie próbek. Dopiero taki test ma moc prawną i może zostać uznany w postępowaniu sądowym. Jeśli nie chcesz jeszcze wchodzić na drogę prawną, możliwe jest wykonanie testu na ojcostwo prywatnie. Jeśli masz podejrzenia, że płacone przez Ciebie alimenty są przeznaczone na nie Twoje dziecko lub zastanawiasz się nad uznaniem dziecka, którym się opiekujesz, tak aby zapewnić mu jak najlepsze warunki, jest to dobra opcja.

testy na ojcostwo Bydgoszcz

Osobiste testy DNA – Bydgoszcz

Testy na ojcostwo Bydgoszcz mogą być wykonane w dowolnym czasie. Jest to szczególnie przydatne, jeśli istnieją podejrzenia, że ojciec nie jest biologicznym rodzicem dziecka. Taka sytuacja to domniemane ojcostwo. Dokładniej, jest to przypadek, kiedy dany mężczyzna został uznany za ojca dziecka, ale nie jest to potwierdzone testami lub oświadczeniami. Jeśli chcesz zyskać pewność i potwierdzić ojcostwo, anonimowe badanie DNA może być konieczne. Pozwoli ono rozwiać wątpliwości i naprawić sytuację rodzinną.

Zastanawiasz się nad zrobieniem testu na ojcostwo w Bydgoszczy? Pomogą Ci w tym specjaliści Gentest! Są one dostępne nie tylko w Bydgoszczy, specjalny pakiet do pobierania materiału genetycznego możesz zamówić z każdego miejsca w Europie i pobrać próbkę samodzielnie, a następnie odesłać do analizy do naszego laboratorium. Pamiętaj, że pobieranie próbek jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego można je wykonać w każdym wieku i nie ma przeciwwskazań, nawet w przypadku niemowląt. Dzięki temu oszczędzisz czas, a co najważniejsze zachowasz dyskrecję i anonimowość.

Dyskretne badanie DNA Bydgoszcz

Pytania o ojcostwo nie dają Ci spokoju? Zależy Ci na dyskretnym pobraniu próbki do badań? Jeśli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z anonimowego testu. Do tego wystarczy jedynie szczoteczka do zębów. Przeprowadzenie badania w taki sposób pozwoli ustalić, czy dany mężczyzna jest ojcem dziecka lub wykluczyć taką możliwość, a dodatkowo zachowasz pełną dyskrecję.

Wciąż nie jesteś pewien, czy warto wykonać taki test? Badanie DNA Bydgoszcz pozwoli Ci odzyskać spokój i pewność, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na życiu rodzinnym i wychowywaniu dzieci. W uzyskaniu całkowitej pewności pomogą Ci specjaliści Gentest. Możesz skorzystać z ich pomocy przy pobraniu próbki do badań. Badanie ojcostwa Bydgoszcz to doskonały wybór dla mieszkańców Bydgoszczy, jak i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Taki test możesz wykonać w różnych placówkach w Polsce lub samodzielnie pobrać materiał do badań we własnym domu i przesłać go do nas do analizy. Skorzystaj z dyskretnego i bezpiecznego rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl