Testy na ojcostwo Katowice


Masz wątpliwości dotyczące ojcostwa, które powodują narastające konflikty? Chcesz raz na zawsze pozbyć się podejrzeń i sprawdzić, czy dziecko, które wychowujesz, jest Twoim potomkiem? Nie czekaj, tylko już dziś skorzystaj z testu na ojcostwo, dzięki któremu rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa przeprowadzane jest w oparciu o porównanie profili genetycznych dziecka i ojca lub domniemanego ojca. W ten sposób ustalane jest, czy potencjalny ojciec jest biologicznym ojcem. To obecnie najszybsza, a zarazem najbardziej skuteczna metoda na to, by ustalić biologiczne i prawne ojcostwo. Dzięki badaniu uzyskujemy jednoznaczny wynik, który potwierdza (na 99,9%) lub wyklucza (na 100%) ojcostwo.

Badanie ojcostwa w Katowicach to rozwiązanie, które może rozwiać wszelkie wątpliwości i konflikty związane z ojcostwem. Jeśli masz poważne wątpliwości dotyczące tego, czy jesteś biologicznym ojcem dziecka, istnieje skuteczny sposób na uzyskanie jednoznacznego wyniku. Badanie opiera się na porównaniu profili genetycznych dziecka i domniemanego ojca, co pozwala stwierdzić ojcostwo z ogromną pewnością.

W przypadku, gdy kwestia ojcostwa ma wpływ na sprawy prawne, takie jak alimenty lub rozwody, sąd może zlecić przeprowadzenie testu na ojcostwo w Katowicach. To badanie obejmuje dziecko, matkę i potencjalnego ojca, a jego wynik ma moc prawną i jest akceptowany w sądzie.

Jeśli jednak nie chcesz angażować się w długotrwałe procesy sądowe, masz również opcję wykonania testu na ojcostwo samodzielnie. To znakomite rozwiązanie, jeśli chcesz mieć pewność, że płacisz alimenty tylko na swoje dziecko lub jeśli chcesz potwierdzić swoje prawo do uznania dziecka za spadkobiercę lub przekazania mu swojego nazwiska.

Badanie ojcostwa Katowice

Sąd może zlecić wykonanie testu na ojcostwo w Katowicach w przypadku sprawy o alimenty lub sprawy rozwodowej. Badanie to obejmuje wówczas dziecko, matkę oraz potencjalnego ojca. Na podstawie pobranych próbek, biegły sądowy sporządza ekspertyzę, w której określa, od kogo pochodzi pobrany materiał genetyczny. Tak przeprowadzone badanie ma moc prawną i jest uznawane w postępowaniu.

Jeśli jeszcze nie chcesz składać sprawy do sądu, możesz wykonać test na ojcostwo samodzielnie. To znakomita opcja, jeśli chcesz upewnić się, że nie płacisz alimentów na cudze dziecko lub chcesz potwierdzić, że opiekujesz się swoim potomkiem, aby z pełnym przekonaniem nadać mu status spadkobiercy lub przekazać swoje nazwisko.

testy na ojcostwo Katowice

Osobiste testy na ojcostwo Katowice

Testy na ojcostwo Katowice możesz wykonać w dowolnie wybranej chwili. To świetne rozwiązanie w sytuacji, w której rodzą się podejrzenia, że ojciec dziecka może nie być w rzeczywistości ojcem biologicznym. W takim przypadku mamy do czynienia z domniemanym ojcostwem, czyli sytuacji, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, ale nie istnieją na to żadne potwierdzające testy czy oświadczenia. Chcąc uzyskać pewność i pozbyć się podejrzeń, warto wykonać anonimowe badanie na ojcostwo, do którego nie jest potrzebne wnoszenie sprawy do sądu.

Chcesz wykonać test na ojcostwo w Katowicach? Skorzystaj z doświadczenia Gentest! Wysyłamy do domu — nie tylko na terenie Katowic, ale w dowolnej części Europy — potrzebny zestaw do samodzielnego pobrania materiału genetycznego. Wystarczy, że pobierzesz w domu próbki do badań, a następnie odeślesz je do analizy. W ten sposób całkowicie bezboleśnie, bezinwazyjnie, a co najważniejsze dyskretnie możesz pozbyć się wszelkich podejrzeń i wątpliwości!

Bezpieczne i poufne badanie DNA Katowice

Jeżeli zależy Ci na dyskretnym badaniu DNA, to wybierz anonimowy test, który wykonasz, dostarczając jedynie szczoteczkę do zębów. Dzięki przeprowadzonemu badaniu określisz statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub całkowicie je wykluczysz.

Nadal masz wątpliwości, czy warto wykonać test? Zupełnie niepotrzebnie! Badania DNA Katowice są całkowicie bezpieczne i anonimowe. Pozwalają odzyskać spokój, pewność i zapomnieć o wszelkich wątpliwościach. Dzięki nim możesz przekonać się, czy potomek, którego wychowujesz lub na którego płacisz alimenty, jest rzeczywiście Twoim dzieckiem. Test na ojcostwo Katowice możesz przeprowadzić w wygodny sposób — w jednej z placówek w Polsce lub samodzielnie, bez wychodzenia z domu. Druga opcja jest szczególnie bezpiecznym rozwiązaniem, mając na uwadze obecną sytuację panującą w kraju.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl

Realizujemy badania na ojcostwo w innych miastach na śląsku: