Testy na ojcostwo Szczecin


Każdy człowiek w życiu spotyka się z sytuacjami, które trudno przewidzieć i nad którymi ciężko zapanować. Do sytuacji tych możemy zaliczyć pojawienie się wątpliwości, czy aby na pewno dziecko, które wychowujemy jest naszym potomkiem. W takiej sytuacji trudno nad sobą zapanować – pojawiają się konflikty i ogólne rozdrażnienie. Rozwiązaniem jest test na ojcostwo, dzięki któremu możemy pozbyć się wszelkich wątpliwości.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa to test, który opiera się na porównaniu profili genetycznych ojca, bądź potencjalnego ojca, i dziecka. W ten sposób możliwe jest określenie, czy domniemany ojciec jest jednocześnie ojcem biologicznym. Aktualnie badanie to stanowi najskuteczniejszą metodę na ustalenie prawnego i biologicznego ojcostwa. Wynik testu DNA na ojcostwo pozwala wykluczyć je na 100% lub potwierdzić z dokładnością do 99,9%.

Badanie ojcostwa Szczecin

Testy na ojcostwo w Szczecinie są zlecane przez sąd w sytuacji rozwodu lub wniesienia sprawy o alimenty. W takim wypadku, w badaniu biorą udział dziecko, matka oraz domniemany ojciec. Na podstawie przeprowadzonego testu, biegły sądowy sporządza ekspertyzę, w której ustala, od kogo pochodzą próbki. Wykonane w taki sposób badanie posiada moc prawną i jest uznawane w postępowaniu.

Test na ojcostwo można wykonać również na własną rękę – to idealne rozwiązanie, jeśli dopiero zastanawiasz się nad złożeniem sprawy do sądu. Wykonanie badania pozwoli Ci pozbyć się wątpliwości, czy wychowujesz lub wypłacasz alimenty na cudzego potomka.

testy na ojcostwo Szczecin

Osobiste testy na ojcostwo Szczecin

Testy na ojcostwo Szczecin można wykonać w dowolnym momencie. W szczególności przydaje się on w sytuacji, w której podejrzewamy, że ojciec nie jest biologicznym ojcem dziecka. O domniemaniu ojcostwa mówimy w sytuacji, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, jednak nie zostało to potwierdzone żadnym oświadczeniem czy odpowiednimi testami. Chcąc rozwiać wątpliwości, czy domniemany ojciec jest ojcem biologicznym dziecka, a jednocześnie nie wnosić sprawy do sądu, warto skorzystać z samodzielnego, anonimowego testu na ojcostwo.

Jeśli chcesz zrobić testy na ojcostwo Szczecin, to już dziś skorzystaj z pomocy Gentest! Nie tylko w Szczecinie, ale także w każdej części Europy, możesz zamówić do domu specjalny pakiet do pobierania materiału genetycznego, następnie samodzielnie go pobrać i odesłać do zbadania. Pobieranie próbek jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, dlatego badanie można przeprowadzić nawet z noworodkami. Takie rozwiązanie to duża wygoda, oszczędność czasu, a przede wszystkim gwarancja anonimowości.

Szybkie i anonimowe badanie DNA Szczecin

Jeśli chcesz pozbyć się wątpliwości i odzyskać spokój ducha, a jednocześnie zależy Ci na dyskrecji, to skorzystaj z anonimowego testu. Do jego wykonania potrzebne będzie jedynie dostarczenie szczoteczki do zębów. Przy pomocy testu określisz statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub całkowicie je wykluczysz, a jednocześnie zachowasz pełną anonimowość.

Dlaczego warto wykonać badanie DNA Szczecin? Po to, by odzyskać komfort, spokój i pozbyć się wszelkich podejrzeń. To idealne rozwiązanie, aby wykluczyć ryzyko płacenia alimentów na cudze dziecko i z pełnym przekonaniem móc poświęcić się wychowaniu swojego potomstwa.

Badanie ojcostwa Szczecin to bezpieczny i wygodny test, które możesz wykonać samodzielnie, we własnym domu. Możesz także skorzystać z pomocy specjalisty Gentest, który oferuje pobranie materiału do badań w wielu punktach w Polsce. Wybór należy do Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]