Testy na ojcostwo Płock


Często sytuacje życiowe, których doświadczamy, są bardzo trudne. W naszych głowach pojawiają się wątpliwości, czy aby na pewno osoba, którą wychowujemy, jest naszym biologicznym dzieckiem. Mimo że zdarzają się sytuacje, gdzie taka wiedza, nie jest niezbędna dla zachowania komfortu i spokoju, to w znacznej większości takie wątpliwości mogą prowadzić do powstawania problemów i poczucia niesprawiedliwości. W celu rozwiązania takich problemów robi się specjalistyczne testy na ojcostwo, które pomagają w ustaleniu pokrewieństwa.

Czym dokładnie jest badanie ojcostwa?

Profesjonalne badanie ojcostwa polega na porównaniu profili genetycznych ojca lub potencjalnego ojca z profilem genetycznym dziecka. Dzięki temu badaniu można sprawdzić, czy domniemany ojciec jest prawdziwym, biologicznym ojcem dziecka. Wykonanie takiego testu, to aktualnie jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na to, by określić prawne oraz biologiczne ojcostwo. Test DNA na ojcostwo pozwala w jednoznaczny sposób potwierdzić (99,9%) lub wykluczyć (100%) ojcostwo.

Badanie ojcostwa w Płocku

W sytuacji, gdy mamy do czynienia z rozwodem lub w sprawach dotyczących alimentów testy na ojcostwo w Płocku są zlecane przez sąd rodzinny. Takie testy dotyczą dziecka, matki oraz potencjalnego ojca. Dzięki takim badaniom zostaje przygotowana ekspertyza przez biegłego sądowego, który ustala, do kogo należą próbki. Przeprowadzone testy posiadają moc prawną i są uznane w postępowaniu jako dowody.

W momencie, w którym dopiero myślisz o wniesieniu sprawy do sądu, możesz skorzystać z samodzielnego testu na ojcostwo. Jeśli nie jesteś pewny, czy dziecko, na które wypłacasz alimenty, jest Twoim potomkiem, lub przeciwnie – chcesz zapewnić osobie, którą wychowujesz, odpowiednie warunki, zatroszczyć się o jej przyszłość, nadać jej swoje nazwisko i uwzględnić je jako spadkobiercę – wykonanie badania na ojcostwo może być strzałem w dziesiątkę.

testy na ojcostwo Płock

Osobiste testy DNA – Płock

Profesjonalne testy na ojcostwo w Płocku wykonuje się w dowolnym momencie. W szczególności przydatne są w sytuacji, w której mamy podejrzenia, że ojciec, który uważa się za osobę spokrewnioną, nie jest w rzeczywistości biologicznym ojcem dziecka. O domniemanym ojcostwie możemy mówić wtedy, gdy mężczyzna został uznany za ojca dziecka, jednak nie zostało to poparte żadnymi badaniami czy oświadczeniami. Sytuacje te nie są jednak zawsze ostateczne. Chcąc zyskać pewność, a jednocześnie zachować anonimowość i nie kierować sprawy na drogę sądową – można wykonać test DNA samodzielnie.

Jeśli chcesz wykonać testy na ojcostwo Płock, skorzystaj z pomocy Gentest! Na stronie online zamówisz gotowy zestaw do pobierania materiału genetycznego – nie tylko w Płocku, ale w całej Polsce – możesz pobrać go samodzielnie, a następnie odesłać. Warto podkreślić, że pobieranie próbek jest całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne, dlatego można je przeprowadzać bez żadnych obaw, nawet w przypadku bardzo małych dzieci. Takie rozwiązanie to gwarancja anonimowości, a także oszczędność czasowa.

Poufne i ekspresowe testy na ojcostwo Płock

Czy pytania o ojcostwo nurtują Cię i powodują narastające wątpliwości od pewnego czasu? Chcesz bez wzbudzania żadnych podejrzeń pobrać próbki do badań? Skorzystaj z anonimowego badania na ojcostwo, do którego potrzebne jest tylko dostarczenie szczoteczki do zębów. Taki test umożliwia poznanie statystycznego prawdopodobieństwa ojcostwa lub jego całkowite wykluczenie, zachowaniem pełnej dyskrecji i poufności.

Czy nadal zastanawiasz się, czy warto skorzystać z testu? Odpowiedź jest banalna! Po to, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, odzyskać spokój, komfort i pewność. Badania DNA Płock to świetne rozwiązanie, aby bez przeszkód i żadnych podejrzeń, zająć się wychowaniem dzieci i odrzucić ryzyko płacenia alimentów na nie swojego potomka.

Jeśli chcesz zyskać pewność, nie wahaj się, tylko już teraz skorzystaj z pomocy specjalisty Gentest i umów się na pobranie materiału do badań, w jednym z wybranych punktów w Polsce. Badanie ojcostwa Płock to świetna opcja, dla osób, które są z okolic województwa mazowieckiego. Warto wiedzieć jednak, że takie badanie, także w Płocku, możesz wykonać w domowym zaciszu. To całkowicie bezpieczny wybór, który zapewni Ci komfort i spokój.

Skorzystaj z naszej pomocy!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]