Testy na ojcostwo Elbląg


Zdarzają się sytuacje, gdy życie delikatnie wymyka nam się spod kontroli. Wątpliwości, dotyczące tego, czy dziecko, które wychowujemy, jest faktycznie naszym biologicznym synem lub córką, nie są wcale rzadko spotykane. Jeżeli więc również u Ciebie pojawiły się tego typu pytania – nie trać czasu. Samo rozmyślanie na ten temat niczego nie zmieni. Jedynym sposobem na rozwianie Twoich wątpliwości będzie wykonanie badania, jakim jest test na ojcostwo. Jego wynik pozwoli Ci na porzucenie wątpliwości i na powrót do spokojnego, bezstresowego życia.

Jak wygląda badanie ojcostwa?

Sposób badania, jaki oferujemy naszym klientom, jest obecnie najlepszą i najbardziej skuteczną metodą na ustalenie zarówno biologicznego, jak i prawnego ojcostwa. Wynik, który otrzymasz, może potwierdzić w 99,9% lub zaprzeczyć w 100% Twojemu pokrewieństwu z dzieckiem. Badanie to polega na porównaniu genetycznego profilu domniemanego ojca z materiałem genetycznym dziecka. W celu podniesienia wiarygodności badania, do analizy wykorzystujemy aż 24 markery.

Badanie ojcostwa Elbląg

W przypadku spraw sądowych, dotyczących rozwodu lub alimentów, zalecane są testy na ojcostwo w Elblągu. W takim badaniu, które ma być wiarygodne w postępowaniu sądowym i posiadać moc prawną, bierze udział nie tylko dziecko oraz potencjalny ojciec, ale również matka. Na podstawie wyników badania biegły sądowy może przygotować ekspertyzę, zawierającą potwierdzenie pochodzenia próbek.

Zanim jednak zdecydujesz się na skierowanie sprawy na drogę sądową, możesz zacząć działać na własną rękę. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem może być test na ojcostwo wykonywany samodzielnie. Po taką opcję chętnie sięgają nasi klienci, którzy mają podejrzenia dotyczące tego, czy wpłacają alimenty na swoje biologiczne dziecko, a także ci, którzy chcą uznać dziecko za swoje, przekazać mu nazwisko i uwzględnić go w spadku.

testy na ojcostwo Elbląg

Osobiste testy DNA – Elbląg

Testy na ojcostwo Elbląg mają jedną podstawową zaletę — możesz je wykonać w każdym momencie. Przydają się one zwłaszcza w sytuacjach, gdy ojcowie mają wątpliwości co do swojego faktycznego, biologicznego ojcostwa. Jest to tak zwane domniemane ojcostwo, czyli sytuacja, gdy ojcostwo nie zostało potwierdzone w żaden oficjalny sposób — czyli poprzez oświadczenie lub test. Jeżeli więc chcesz zyskać pewność — warto zlecić rozwiewające wątpliwości anonimowe badanie DNA, które możesz znaleźć w naszej ofercie.

Jeżeli więc chcesz zrobić test na ojcostwo w Elblągu — skorzystaj z pomocy, jaką oferują nasi specjaliści. Gentest to rozwiązanie nie tylko dla mieszkańców Elbląga czy okolic. Nasz zestaw do samodzielnego pobrania materiału genetycznego możesz zamówić swobodnie na terenie całej Europy! My wysyłamy zestaw, Ty pobierasz próbkę i odsyłasz do analizy, my do 5 dni dostarczamy Ci wyniki badania — szybko, anonimowo, wygodnie. Badanie tego typu możesz spokojnie wykonać nawet na noworodkach — pobranie próbki materiału genetycznego jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne.

Testy na ojcostwo Elbląg — szybko i anonimowo

Jeżeli wątpliwości dotyczące ojcostwa nękają Cię już od dłuższego czasu — nie zwlekaj. Nie znikną one bowiem same. Jedynym sposobem na pozbycie się ich, a także towarzyszącego im stresu i niepewności, jest wykonanie anonimowego testu, do którego wystarczy kilka włosów lub szczoteczka do zębów. Dzięki przeprowadzeniu badania otrzymasz statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub całkowicie je wykluczysz — a to wszystko z zachowaniem całkowitej anonimowości.

Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy warto wykonać test, odpowiedź jest prosta — warto. Lepiej zrób to od razu po pojawieniu się wątpliwości, niż za kilka lat, gdy stres zdąży Cię wyniszczyć i będziesz żałować, że zwlekałeś z tą decyzją. Badania DNA Elbląg to doskonałe rozwiązanie, aby znów poczuć się pewnie i ze spokojem ducha móc zająć się wychowaniem swojego dziecka. Jeśli postanowisz wykonać nasz test — skontaktuj się z naszymi specjalistami w jednej z wybranych placówek Gentest na terenie całego kraju lub zamów zestaw do samodzielnego pobrania materiału genetycznego. Zdecyduj się na bezpieczny, dyskretny i wygodny sposób testu na ojcostwo, jaki daje Ci Gentest.

Skorzystaj z naszej pomocy!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl