Testy na ojcostwo Tarnów


Życie bywa nieobliczalne. Niektóre sytuacje zdarzają się niespodziewanie i czasami trudno nam nad nimi zapanować. Jeżeli pojawiają się wątpliwości, czy dziecko, które wychowujemy, jest rzeczywiście nasze, warto to sprawdzić. W niektórych sytuacjach ta wiedza nie jest nam potrzebna, aby zachować spokój i poczucie bezpieczeństwa, ale w większości przypadków te wątpliwości zakłócają wewnętrzną równowagę i często nie pozwalają nam zasnąć w nocy. Chcąc wyjaśnić wszelkie wątpliwości, warto wykonać test na ojcostwo.

Co to jest test na ojcostwo?

Test na ojcostwo to badanie, w którym dokonuje się porównania profili genetycznych ojca lub potencjalnego ojca i dziecka, którego sprawa dotyczy. Przeprowadzony test może zweryfikować, czy domniemany ojciec jest ojcem biologicznym. Obecnie jest to najskuteczniejsza metoda ustalenia ojcostwa prawnego i biologicznego. Wyniki testu DNA na ojcostwo są zawsze jednoznaczne – pozwalają potwierdzić ojcostwo na 99,9% lub wykluczyć je na 100%.

Tarnów – testy na ojcostwo

W przypadku rozwodu lub sprawy o alimenty, testy na ojcostwo Tarnów mogą zostać zlecone przez sąd. W takim badaniu bierze udział dziecko, matka i potencjalny ojciec. Na podstawie testu biegły sądowy sporządza ekspertyzę, w której ustala pochodzenie próbek. Tak przeprowadzony test posiada moc prawną i jest uznawany w procesie sądowym. Jeśli nie chcesz iść do sądu, możesz również samodzielnie wykonać test na ojcostwo. Jeśli chcesz uznać wychowywane przez siebie dzieci, nadać im swoje nazwisko lub uczynić je spadkobiercami, bądź jeśli chcesz rozwiać wątpliwości, czy dziecko, za które płacisz alimenty, jest faktycznie Twoje, to test na ojcostwo w Tarnowie to dobre rozwiązanie.

testy na ojcostwo Tarnów

Osobiste badanie DNA – Tarnów

Badanie ojcostwa Tarnów można wykonać w dowolnym momencie, bez względu na wiek dziecka. Są one szczególnie przydatne w sytuacji, gdy zachodzi podejrzenie, że ojciec dziecka może nie być ojcem biologicznym. Mówimy wówczas o domniemanym ojcostwie, czyli sytuacji, gdy mężczyzna został uznany za ojca dziecka, ale nie zostało to poparte żadnymi oświadczeniami ani testami. Nie oznacza to jednak, że taka sytuacja jest ostateczna.

Jeśli chcesz sprawdzić ojcostwo w Tarnowie, skorzystaj z pomocy specjalistów z Gentest! W całej Europie oferujemy możliwość zamówienia pakietów potrzebnych do samodzielnego pobrania materiału genetycznego w warunkach domowych. Po pobraniu, które jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, należy je odesłać do analizy. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo czasu, a także zapewnia dyskrecję.

Szybkie i poufne testy DNA w Tarnowie

Jeśli od dłuższego czasu borykasz się z wątpliwościami co do ojcostwa, zakłóca to Twój spokój i harmonię codziennego życia, a chcesz dyskretnie pobrać próbki do badania, to zdecydowanie wybierz anonimowy test na ojcostwo, do którego potrzebujesz tylko szczoteczki do zębów. To całkowicie poufny test, który pozwala wykluczyć ojcostwo lub określić jego prawdopodobieństwo.

Zastanawiasz się, dlaczego warto korzystać z tego badania? Odpowiedź jest banalna! Aby odzyskać spokój, pewność i wyeliminować wszelkie wątpliwości. Testy DNA w Tarnowie to idealne rozwiązanie, które eliminuje ryzyko płacenia alimentów dla nie swoich dzieci i pozwala z pewnością wychowywać własne. Jeśli chcesz mieć 100% pewność, umów się na wizytę do specjalisty Gentest w jednym z dostępnych punktów w Polsce. Test na ojcostwo możesz też zrobić w Tarnowie bez wychodzenia z domu. To bezpieczny i wygodny sposób.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]