Testy na ojcostwo Toruń


Spokojne i komfortowe życie to marzenie chyba każdego człowieka. Niestety w życiu zdarzają się różne sytuacje, które potrafią zaburzyć nasz komfort psychiczny. Jedną z takich sytuacji jest pojawienie się wątpliwości, czy dziecko, które wychowujemy, jest rzeczywiście naszym potomstwem. W takich momentach nie należy zwlekać, tylko od razu wyjaśnić wszelkie podejrzenia. Idealnym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dzięki któremu możemy pozbyć się wątpliwości i wieść z powrotem spokojne, bezstresowe życie.

Jak wygląda test na ojcostwo?

Badanie ojcostwa polega na porównaniu profilu genetycznego domniemanego ojca z profilem genetycznym dziecka. W ten sposób jesteśmy w stanie ocenić, czy domniemany ojciec jest ojcem biologicznym. Obecnie to najszybsza, a zarazem najskuteczniejsza metoda, która pozwala na określenie biologicznego i prawnego ojcostwa. Test pozwala potwierdzić ojcostwo w 99,9% lub wykluczyć je w 100%.

Badanie ojcostwa Toruń

Sąd może zlecić wykonanie testu na ojcostwo w Toruniu w sprawach rozwodowych lub dotyczących alimentów. W takiej sytuacji, badaniu muszą poddać się matka, dziecko oraz domniemany ojciec. Na podstawie przeprowadzonego badania, biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę, w której określone jest, od kogo pochodzą pobrane próbki. Takie badanie posiada moc prawną i jest oficjalnie uznawane w trakcie postępowania.

Istnieje jednak wiele przypadków, w których ojcowie chcą wykonać taki test, bez wnoszenia sprawy do sądu. W takim wypadku mogą oni skorzystać z samodzielnie wykonywanego testu na ojcostwo. To najlepszy wybór, jeśli chcemy upewnić się, że dziecko, które wychowujemy, jest naszym biologicznym potomkiem, aby uniknąć ryzyka płacenia alimentów na czyjegoś potomka, czy w sytuacji, w której chcemy uznać dziecko za swoje i przekazać mu nazwisko lub uczynić go spadkobiercą.

testy na ojcostwo Toruń

Osobiste testy DNA — Toruń

Jedną z najważniejszych zalet testów na ojcostwo w Toruniu jest to, że możesz wykonać je w dowolnym momencie. Szczególnie przydatne okazują się w sytuacji, kiedy mówimy o domniemanym ojcostwie, czyli takim, które nie zostało poparte w oficjalny sposób, czyli poprzez test czy specjalne oświadczenie. Najlepszym rozwiązaniem, by zyskać pewność i ustalić biologiczne ojcostwo jest wtedy zlecenie anonimowego badania DNA, które jest dostępne w naszej ofercie.

Testy na ojcostwo Toruń wykonasz przy pomocy specjalnego pakietu do pobrania materiału genetycznego, który możesz zamówić do swojego domu. Kiedy pobierzesz próbki, wystarczy odesłać je do analizy i czekać na wynik badania. Taki test jest całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny — może być wykonywany nawet z noworodkami. To idealny wybór, jeśli chcesz pozbyć się podejrzeń w szybki i anonimowy sposób.

Szybkie i dyskretne badanie DNA w Toruniu

Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się z wątpliwościami na temat ojcostwa, nie zwlekaj, tylko już teraz wykonaj anonimowy test, do którego wystarczy zwykła szczoteczka do zębów. Takie badanie pozwoli Ci określić statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa, bądź całkowicie je wykluczyć — przy zachowaniu pełnej anonimowości.

W dalszym ciągu zastanawiasz się, czy warto skorzystać z testu? Odpowiedź jest prosta — zdecyduj się na wykonanie badania, które pozwoli Ci odzyskać spokój i bezstresowe życie. Nasze badania DNA Toruń to najlepsze rozwiązanie, by z pełnym przekonaniem oddać się wychowywaniu potomstwa, uniknąć ryzyka płacenia alimentów na cudze dziecko i niepotrzebnego stresu, wywoływanego przez narastające podejrzenia i wątpliwości. Już teraz skorzystaj z pomocy Gentest i umów się na wizytę w Toruniu lub jednym z naszych punktów w Polsce. Możesz też zamówić zestaw do pobrania materiału genetycznego w domu, by zachować pełną dyskrecję i anonimowość — wybór należy do Ciebie!

Skorzystaj z naszej pomocy!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]