Testy na ojcostwo Rybnik


W życiu są takie sytuacje, w których ciężko się opanować lub zapanować nad emocjami. Niekiedy wątpliwości są tak duże, że nie radzimy sobie ze stresem. Do takich sytuacji możemy zaliczyć brak całkowitej wiedzy, czy dziecko, które wychowujemy, jest w rzeczywistości naszym biologicznym potomkiem. Taka wiedza czasami jest konieczna dla spokoju ducha, a wątpliwości potrafią spowodować trwały stres i konflikty w domu. W takiej sytuacji warto zrobić test na ojcostwo, aby rozwiać wątpliwości i rozwiązać problemy.

Jak przebiega badanie ojcostwa?

Test na ojcostwo to porównanie profili genetycznych ojca, domniemanego ojca, ale również dziecka. Dzięki temu można stwierdzić, czy domniemany ojciec jest tym biologicznym. Badanie pokrewieństwa poprzez porównanie próbek to aktualnie najlepsza i najskuteczniejsza metoda ustalania biologicznego i prawnego ojcostwa. Wynik testu DNA jest zawsze jednoznaczny – potwierdza je na 99,9%, a wyklucza na 100%.

Badania ojcostwa Rybnik

Rozprawy sądowe dotyczące rozwodu lub sprawy o alimenty to sytuacje, kiedy testy na ojcostwo w Rybniku są zlecane do wykonania. Obejmują one dziecko, matkę i domniemanego ojca, a po nich sporządzana jest ekspertyza biegłego sądowego, który zatwierdza próbki. Takie badanie ma moc prawną, dzięki czemu może zostać uznane w postępowaniu. Jeśli jednak nadal zastanawiasz się nad złożeniem wniosku do odpowiednich organów, pomyśl o wykonaniu testu na ojcostwo wcześniej, na własną rękę. Jeśli chcesz uznać potomstwo za swoje, zadbać o jego wykształcenie i przyszłość, lub uczynić spadkobiercą, albo przeciwnie, masz podejrzenia, że alimenty, które wypłacasz, są na cudzego potomka, to wykonanie testu jest najsłuszniejszym rozwiązaniem.

testy na ojcostwo Rybnik

Osobiste testy DNA – Rybnik

Test na ojcostwo w Rybniku można zrobić zawsze, w trybie natychmiastowym nawet tego samego dnia. Przyda się on w momencie podejrzeń, że ojciec nie jest biologicznym ojcem dziecka. Domniemane ojcostwo oznacza, że mężczyzna został uznany za ojca dziecka bez wykonanych testów czy oświadczeń. Aby być pewnym swego, warto wykonać badania, nawet w formie anonimowej, bez wszczynania sprawy w sądzie. Takie testy DNA można wykonać samodzielnie w domu.

Chciałbyś zrobić testy na ojcostwo Rybnik, ale nie wiesz gdzie? Skontaktuj się z Gentest! Do domu nie tylko w Rybniku możesz zamówić pakiet do pobierania materiału genetycznego i pobrać go samodzielnie. Należy go później odesłać do specjalistów. Warto wiedzieć, że takie pobranie jest nieinwazyjne i bezbolesne, dlatego można je wykonać nawet w przypadku noworodków. Gwarantowana anonimowość i oszczędność czasu.

Dyskretne i szybkie testy na ojcostwo Rybnik

Jeżeli pytania o ojcostwo nurtują Cię i powracają każdego dnia i nie wiesz, jak bez podejrzeń zdobyć próbki do badań, możesz wykonać anonimowy test na ojcostwo, dostarczając jedynie szczoteczkę do zębów. Dzięki badaniu będzie można określić prawdopodobieństwo ojcostwa lub całkowicie je wykluczyć.

Dlaczego warto wykonać taki test? Dzięki odpowiedzi poczujesz się pewniej i komfortowo, wiedząc, jaka jest prawda. Badania DNA Rybnik to świetny sposób, aby rozwiać wszystkie wątpliwości i w spokoju skupić się na wychowywaniu swoich dzieci, a także, by wykluczyć przymus wypłaty alimentów. Pewność zapewni Ci test i rozmowa ze specjalistą Gentest, który pobierze materiał do badań w jednym z punktów. Badania ojcostwa Rybnik to wybór oczywisty w miejscu zamieszkania, ale wykonać test możesz również bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl