Testy na ojcostwo Warszawa


W życiu zdarzają się sytuacje, nad którymi jest nam trudno zapanować. Mamy wątpliwości, czy nasza wiedza jest całkowita, czy dziecko, które wychowujemy, jest rzeczywiście naszym dzieckiem. Czasami wiedza ta nie jest nam potrzebna dla spokoju ducha, jednak w większości przypadków — spędza to sen z powiek i powoduje nieustanne konflikty. W takiej sytuacji warto zrobić test na ojcostwo, który raz na zawsze rozwiąże problemy i rozwieje wątpliwości.

Czym jest badanie ojcostwa?

Test ten jest porównaniem profili genetycznych ojca, lub domniemanego ojca, oraz dziecka. Dzięki temu można wskazać czy domniemany ojciec — jest biologicznym. Takie badanie pokrewieństwa to obecnie najlepsza i najskuteczniejsza metoda, pozwalająca ustalić prawne i biologiczne ojcostwo. Wynik testu DNA na ojcostwo jest zawsze jednoznaczny — potwierdza je na 99,9%, a wyklucza na 100%.

Badania ojcostwa Warszawa

W obliczu rozwodu lub sprawy o alimenty testy na ojcostwo w Warszawie zlecane są sądowo. Obejmują dziecko, matkę i domniemanego ojca, a po nich sporządzana jest ekspertyza biegłego sądowego, który zatwierdza, od kogo pochodzą próbki. Takie badanie ma moc prawną i jest uznane w postępowaniu. Jeżeli jednak dopiero zastanawiasz się nad złożeniem wniosku do sądu — możesz pomyśleć o wykonaniu testu na ojcostwo w Warszawie na własną rękę. Jeśli chcesz uznać dziecko, które wychowujesz za swoje, zadbać o jego przyszłość i przekazać mu swoje nazwisko, a także uczynić spadkobiercą, lub przeciwnie — masz naprawdę mocne podejrzenia co do tego, że alimenty wypłacasz na cudzego potomka — to najsłuszniejszy z wyborów.

testy na ojcostwo Warszawa

Osobiste testy na ojcostwo Warszawa

Test na ojcostwo w Warszawie można zrobić zawsze. Bardzo przydaje się w momencie podejrzeń, że ojciec może nie być również biologicznym ojcem dziecka. Domniemanie ojcostwa oznacza, że mężczyznę uznano za ojca dziecka bez żadnych testów i oświadczeń. Jednak takie sytuacje nie zawsze są definitywne. Aby być pewnym swego, ale badania wykonać anonimowo i bez wszczynania sprawy w sądzie — test DNA można wykonać samodzielnie.

Chciałbyś zrobić testy na ojcostwo w Warszawie? Skorzystaj z pomocy Gentest! Do domu — nie tylko w Warszawie, ale w każdej części Europy, można zamówić pakiet do pobierania potrzebnego materiału genetycznego, pobrać go samodzielnie i odesłać. Warto wiedzieć, że pobieranie próbek jest nieinwazyjne i nie boli, dlatego przeprowadzić możne je nawet z noworodkami. To oszczędność czasu i gwarantowana anonimowość.

Dyskretne i szybkie badanie DNA Warszawa

Jeżeli pytania o ojcostwo nurtują Cię od dłuższego czasu, ale nie wiesz, jak bez podejrzeń pobrać próbki do badań — możesz wykonać anonimowy test, dostarczając jedynie szczoteczkę do zębów. Badanie to pozwala określić statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub je całkiem wykluczyć, równocześnie robiąc to w całkowicie poufny sposób.

Dlaczego warto? Po to, by poczuć się pewnie i komfortowo, by pozbyć się jakichkolwiek podejrzeń. Badania DNA Warszawa to świetny sposób na to, by w spokoju móc poświęcić się wychowaniu swoich potomków, a także, by wykluczyć przymus wypłacania alimentów dla nie swojego dziecka. By być pewnym w stu procentach, warto umówić się ze specjalistą Gentest, który pobierze materiał do badań w jednym z punktów w Polsce. Badanie ojcostwa Warszawa to oczywisty wybór dla mieszkających w stolicy. Jednak także w Warszawie możesz je wykonać bez wychodzenia z domu. To bezpieczne, zwłaszcza w obecnej sytuacji w kraju.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl