Testy na ojcostwo Łódź


Niekiedy w życiu zdarzają się sytuacje, które trudno przewidzieć. W naszej głowie rodzą się wątpliwości, czy posiadamy pełną wiedzę na temat naszych pociech, czy dziecko, nad którym sprawujemy opiekę, jest faktycznie naszym prawdziwym dzieckiem. Dla niektórych osób wiedza ta nie jest konieczna, aby dalej wieść spokojne, beztroskie życie, jednak u większości par, taka sytuacja może stać się źródłem nieustannych konfliktów. Chcąc odzyskać spokój ducha i pewność warto wykonać test na ojcostwo, dzięki któremu możemy pozbyć się wszelkich podejrzeń i wątpliwości.

Czym jest test na ojcostwo?

Badanie ojcostwa to test, w którym porównuje się profile genetyczne ojca, bądź potencjalnego ojca, oraz dziecka. W ten sposób można wykazać, czy domniemany ojciec jest również ojcem biologicznym. Aktualnie to najskuteczniejsze i najlepsze rozwiązanie na ustalenie ojcostwa, zarówno biologicznego, jak i prawnego. Na podstawie wykonanego testu możemy wykluczyć ojcostwo na 100% lub potwierdzić je na 99,9% – wynik badania jest jednoznaczny.

Badanie ojcostwa Łódź

W sprawach rozwodowych i alimentacyjnych badanie ojcostwa w Łodzi jest zlecane sądowo. Dotyczy ono dziecka, matki i domniemanego ojca. Na podstawie przeprowadzonych testów biegły sądowy ustala, od kogo pochodzą próbki i sporządza ekspertyzę, która uznawana jest w postępowaniu i posiada moc prawną. Jeśli nie chcesz wnosić sprawy do sądu, a jednocześnie chcesz sprawdzić, czy wypłacasz alimenty na swoje dziecko, lub chcesz uznać wychowywaną pociechę, przekazać jej swoje nazwisko i uczynić ją spadkobiercą, warto skorzystać z testu na ojcostwo wykonywanego samodzielnie.

Testy na ojcostwo Łódź

Osobiste testy DNA – Łódź

Z testu na ojcostwo w Łodzi możesz skorzystać w każdym momencie. Bardzo przydaje się on w sytuacji, w której istnieją podejrzenia, że ojciec dziecka nie jest ojcem biologicznym. W takim przypadku mówimy o domniemanym ojcostwie, czyli takim, które nie zostało potwierdzone żadnymi testami czy oświadczeniami. Chcąc zyskać pewność, warto wykonać anonimowe badanie, które nie wymaga wnoszenia sprawy do sądu.

Testy na ojcostwo w Łodzi wykonasz we własnym domu przy pomocy Gentest. Możesz zamówić zestaw do pobierania materiału genetycznego, następnie samodzielnie pobrać próbkę i ją odesłać. Takie rozwiązanie jest zupełnie nieinwazyjne i bezbolesne, bez obaw można wykonywać je nawet u noworodków. To znakomita oszczędność czasu, a przede wszystkim gwarancja anonimowości.

Szybkie i poufne badanie DNA Łódź

Zastanawiasz się, jak bez podejrzeń pobrać próbki do badań na ojcostwo? Skorzystaj z anonimowego testu, którego wykonanie jest możliwe, po dostarczeniu jedynie szczoteczki do zębów. Przeprowadzone w ten sposób badanie pozwala w całkowicie poufny sposób wykluczyć ojcostwo lub określić jego statystyczne prawdopodobieństwo.

Czemu warto skorzystać z takiego badania? Przede wszystkim po to, by odzyskać spokój i zapomnieć o wszelkich wątpliwościach i podejrzeniach. Badania DNA Łódź to doskonały sposób, by wychowywać dziecko z pełną wiedzą i przekonaniem, a także, by wykluczyć ryzyko wypłacania alimentów na cudzego potomka. Jeśli chcesz zyskać stuprocentową pewność, umów się na pobranie materiału do badań ze specjalistą Gentest, w jednej z dostępnych placówek w Polsce. Jeśli zależy Ci na dyskrecji i pełnym bezpieczeństwie, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną sytuację w kraju, wybierz badanie ojcostwa Łódź we własnym domu.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl