Testy na ojcostwo Włocławek


Termin „rodzic” może oznaczać różne rzeczy w zależności od dziedziny prawa. Zgodnie z prawem oświatowym rodzic musi być rodzicem biologicznym. Z drugiej strony, zgodnie z prawem opieki zdrowotnej, rodzicem jest każdy, kto posiada władzę rodzicielską, niezależnie od biologicznego związku z dzieckiem. Chociaż łatwo jest zidentyfikować matkę dziecka, nie zawsze tak jest w przypadku ojca. Tylko badania naukowe, takie jak test DNA mogą potwierdzić ojcostwo.

Co to jest test na ojcostwo?

W większości stabilnych związków ojcostwo rzadko jest kwestionowane. Szacuje się jednak, że między 5% a 20% dzieci zidentyfikowano niewłaściwego mężczyznę jako swojego ojca. Testy na ojcostwo polegają na określeniu map genetycznych należących do dwojga badanych osób. Porównując mapę genetyczną potencjalnego ojca z mapą dziecka, można określić ich biologiczne pokrewieństwo. Wynik testu na ojcostwo pozwala wykluczyć na 100% ojcostwo, bądź je potwierdzić na 99,9%.

Kiedy zlecane jest badanie ojcostwa Włocławek?

Istnieją dwa rodzaje testów na ojcostwo Włocławek. Pierwszy jest wyłącznie do użytku prywatnego. Ten rodzaj testu na ojcostwo nie jest prawnie ważny i dotyczy próbek, które dostarcza klinika. Jego cel ma jedynie charakter informacyjny dla zaangażowanych stron. Wnioskodawca może pobrać próbki w zaciszu swojego domu. Możesz zamówić zestaw do pobierania próbek — wyślemy go do Ciebie wraz z niezbędnymi instrukcjami, lub możesz przyjść i odebrać go w dowolnym z naszych oddziałów, które znajdują się w wielu miastach.

testy na ojcostwo Włocławek

Drugą możliwością jest prawny test na ojcostwo. Test ten przeprowadza się, gdy potrzebne jest sprawozdanie biegłego zawierające nazwiska wszystkich zaangażowanych stron. Może być używany w sądzie. Aby tego rodzaju test na ojcostwo mógł zostać zaakceptowany przez sąd, musi zostać prawidłowo wykonany i oznaczony. Dlatego w tym przypadku próbki mogą pobierać wyłącznie eksperci, którzy muszą je następnie oznaczyć i przechowywać w celu zagwarantowania ich autentyczności i integralności przez cały czas.

Anonimowe i szybkie testy na ojcostwo Włocławek

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad przeprowadzeniem testu na ojcostwo we Włocławku? Z pomocą Gentest i wykwalifikowanych specjalistów w szybki sposób odpowiesz na nurtujące Cię pytanie. Przeprowadzenie badania jest oczywiście bezbolesne jak i bezinwazyjne, dlatego bez oporu możesz przeprowadzić ja na noworodku.

Wybierz badania DNA Włocławek, aby z pełną dyskrecją uzyskać całkowitą pewność, czy jesteś ojcem. Przez ten stresujący czas przeprowadzą Cię czołowi specjaliści z Gentest. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!

Skorzystaj z naszej pomocy!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]