Testy na ojcostwo Częstochowa


Bywają w życiu sytuacje, których nie sposób przewidzieć, a tym bardziej nad nimi zapanować. Jedną z nich jest moment, w którym pojawiają się wątpliwości, czy aby na pewno wychowywane przez nas dziecko jest biologicznym potomkiem. Choć zdarzają się osoby, dla których kwestia ta nie jest szczególnie istotna, w znakomitej większości przypadków powracające wątpliwości uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie. W takich wypadkach warto wykonać test na ojcostwo, który pozwoli nabrać stuprocentowej pewności, a także odzyskać komfort, spokój i kontrolę nad własnym życiem.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Ustalenie, czy domniemany ojciec jest biologicznym ojcem dziecka, wykonuje się za pomocą badania ojcostwa. Polega ono na porównaniu profilu genetycznego potencjalnego ojca z profilem genetycznym dziecka. Jest to obecnie najskuteczniejsza i najbardziej sprawdzona metoda do ustalenia ojcostwa w wymiarze prawnym i biologicznym. Co istotne, wyniki testu DNA nie pozostawiają wątpliwości — pozwalają potwierdzić ojcostwo w 99,9%, a wykluczyć w 100%.

Badanie ojcostwa Częstochowa

Testy na ojcostwo Częstochowa można wykonać na dwa sposoby. Jednym z nich jest sytuacja, w której ze względu na sprawę rozwodową, lub o alimenty, badanie jest zlecane na wniosek sądu. W takim wypadku w badaniu udział biorą dziecko, matka oraz domniemany ojciec, Biegły sądowy sporządza na podstawie wyników ekspertyzę, w której zatwierdza pochodzenie próbek. Tego typu test posiada moc prawną i uznawany jest w postępowaniu sądowym. Drugą opcją jest samodzielne wykonanie testu na ojcostwo w warunkach domowych. Dotyczy to sytuacji, w których zastanawiasz się lub nie chcesz rozpoczynać postępowania sądowego, jednak masz podejrzenia, że możesz płacić alimenty nie na swoje dziecko lub przeciwnie, chcesz uznać dziecko, którym się opiekujesz, przekazać mu nazwisko i uczynić spadkobiercą.

testy na ojcostwo Częstochowa

Osobiste testy DNA — Częstochowa

Nie bez znaczenia jest fakt, że testy na ojcostwo Częstochowa wykonać można w dowolnym momencie. Najczęściej jest to sytuacja, w której pojawia się silne podejrzenie, że ojciec domniemany, czyli mężczyzna uważany za ojca dziecka bez potwierdzenia tego faktu przy pomocy oświadczeń ani testów, w rzeczywistości nie jest biologicznym ojcem. Anonimowe badanie DNA pozwala uzyskać całkowitą pewność, potwierdzając lub wykluczając ojcostwo w danym wypadku.

Chcesz wykonać testy na ojcostwo w Częstochowie? Nie czekaj dłużej i poproś o pomoc specjalistów z Gentest. Zarówno w Częstochowie, innych miastach Polski, jak i na terenie całej Europy masz możliwość zamówienia specjalnego pakietu do pobrania materiału genetycznego we własnym domu. Polega to na całkowicie bezbolesnym, bezpiecznym i nieinwazyjnym pobraniu próbki, a następnie odesłaniu jej do analizy. Pozwala to zaoszczędzić czas, a przede wszystkim zachować pełną anonimowość.

Szybkie i anonimowe testy na ojcostwo w Częstochowie

Nie dają Ci spokoju myśli i pytania o ojcostwo? Myślałeś o samodzielnym pobraniu próbek do analizy, ale masz obawy przed tym jak to zrobić? Anonimowy test to idealne rozwiązanie, w którym jedyne co musisz zrobić to dostarczyć szczoteczkę do zębów. Ten mały krok wystarczy, aby ustalić statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa, a także umożliwia całkowite wykluczenie go, przy zachowaniu pełnej dyskrecji.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto wykonać badania DNA Częstochowa, pozbądź się dylematów i skorzystaj z pomocy naszych specjalistów Gentest. Test jest najlepszym sposobem na rozwianie wszelkich wątpliwości, a także na odzyskanie spokoju ducha i poczucia pewności. Choć badanie ojcostwa Częstochowa to doskonała opcja dla mieszkańców województwa śląskiego, test możesz wykonać również samodzielnie we własnym domu, mając poczucie dyskrecji i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]