Testy na ojcostwo Bielsko-Biała


Czasami w naszym życiu pojawiają się sytuacje, nad którymi ciężko jest zapanować. Jeżeli więc w Twojej głowie rodzą się wątpliwości, dotyczące tego, czy wychowywane przez Ciebie dziecko jest Twoim potomkiem, nie próbuj udawać, że wszystko jest w porządku. Ignorowanie takich wątpliwości może jedynie prowadzić do powstawania konfliktów i uczucia niepewności. Wiedza ta często jest nam po prostu niezbędna do zachowania komfortu psychicznego. Rozwiązaniem wszystkich wątpliwości w takiej sytuacji jest wykonanie testu na ojcostwo.

Przebieg badania na ojcostwo

Zanim zdecydujesz się na wykonanie testu, dobrze jest zapoznać się z jego przebiegiem. Badanie ojcostwa polega na porównaniu przez naszych specjalistów profili genetycznych potencjalnego ojca i dziecka. Dzięki temu możemy jednoznacznie stwierdzić czy domniemany ojciec jest w rzeczywistości biologicznym rodzicielem. Wykonanie testu jest aktualnie jednym z najlepszych, a zarazem najskuteczniejszych metod na określenie biologicznego ojcostwa. Dzięki testom na ojcostwo DNA możemy w jednoznaczny sposób określić prawdziwość ojcostwa.

Badanie ojcostwa Bielsko-Biała

Przeważnie w sprawach rozwodowych, jak również tych dotyczących alimentów sąd nakazuje wykonanie testu na ojcostwo. Dotyczą one nie tylko ojca i dziecka, ale również matki. Na podstawie ich wyników biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę, w której zostaje ustalone, do kogo należą owe próbki. Przeprowadzone przez nas testy posiadają moc prawną i są oficjalnie uznawane w postępowaniu sądowym.

W sytuacji, w której dopiero rozważasz postępowanie sądowe, możesz skorzystać z naszego testu na ojcostwo wykonywanego samodzielnie w domu. Kiedy zdecydować się na takie rozwiązanie? W przypadku, gdy masz wątpliwości, czy dziecko, na które wypłacasz alimenty, jest Twoim potomkiem, lub też w sytuacji, w której chcesz zapewnić wychowywanemu przez siebie dziecku odpowiednie warunki, zatroszczyć się o jego przyszłość, nadać mu swoje nazwisko i oficjalnie uwzględnić je jako spadkobiercę. Wówczas wykonanie takiego badania, to najlepsze i najrozsądniejsze rozwiązanie.

testy na ojcostwo Bielsko-Biała

Osobiste testy DNA – Bielsko-Biała

Testy na ojcostwo w Bielsku-Białej można wykonać w każdej chwili. Szczególnie przydatne staje się to w sytuacji, w której nie mamy wątpliwości co do tego, czy ojciec jest faktycznie biologicznym ojcem dziecka. Sytuację, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, jednak nie zostało to poparte żadnymi badaniami czy oświadczeniami nazywamy domniemanym ojcostwem. Nie musisz jednak trwać w tej niepewności! Wystarczy wykonać samodzielnie test DNA w domu i jednocześnie zachować anonimowość, nie kierując sprawy na drogę sądową.

Jeśli więc masz tego typu rozterki i chcesz wykonać test na ojcostwo w Bielsku-Białej, skorzystaj z pomocy Gentest! Możesz u nas zamówić gotowy zestaw służący do pobierania materiału genetycznego, pobrać go samodzielnie, a następnie odesłać. Co więcej — działamy nie tylko w Bielsku-Białej, ale w całej Europie! Istotny jest również fakt, że pobieranie próbek jest całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne. Możesz więc przeprowadzać bez żadnych obaw, nawet w przypadku noworodków. Nasze rozwiązanie to dla Ciebie gwarancja anonimowości, a także bardzo duża oszczędność czasu.

Anonimowe i szybkie testy na ojcostwo Bielsko-Biała

Pytania o ojcostwo potrafią spędzać sen z powiek i rodzić wiele zmartwień… Nie wprowadzaj niepotrzebnego stresu do swojego życia! Jeżeli chcesz pozbyć się wszelkich podejrzeń — wykonaj nasz test na ojcostwo dyskretnie i zapomnij o wątpliwościach. Samodzielnie pobierz próbki materiału genetycznego do badań, a my przeprowadzimy test anonimowo! Wystarczy, że dostarczysz nam na przykład szczoteczkę do zębów. Nasze badanie umożliwia poznanie statystycznego prawdopodobieństwa ojcostwa lub jego całkowite wykluczenie z zachowaniem pełnej dyskrecji i poufności.

Dlaczego warto wykonać taki test na ojcostwo? Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, odzyskać spokój, komfort i pewność siebie, znów zacząć się wysypiać w nocy i prowadzić normalne, bezstresowe życie. Badania DNA Bielsko-Biała to znakomite rozwiązanie, aby bez przeszkód i żadnych podejrzeń, zająć się wychowaniem dzieci i odrzucić ryzyko płacenia alimentów na nie swojego potomka. Jeśli więc zależy Ci na tym, żeby uzyskać całkowitą pewność, warto skorzystać z pomocy specjalisty Gentest i umówić się na pobranie materiału do badań, w jednym z wybranych punktów w Polsce. Możesz również wykonać pobranie próbki we własnym domu, a my test przeprowadzimy w pełni anonimowo. Wybór naszej firmy to wybór bezpieczny i dający najwyższą gwarancję skuteczności!

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]