Testy na ojcostwo Bielsko-Biała


Czasami w naszym życiu pojawiają się sytuacje, nad którymi ciężko jest zapanować. Jeżeli więc w Twojej głowie rodzą się wątpliwości, dotyczące tego, czy wychowywane przez Ciebie dziecko jest Twoim potomkiem, nie próbuj udawać, że wszystko jest w porządku. Ignorowanie takich wątpliwości może jedynie prowadzić do powstawania konfliktów i uczucia niepewności. Wiedza ta często jest nam po prostu niezbędna do zachowania komfortu psychicznego. Rozwiązaniem wszystkich wątpliwości w takiej sytuacji jest wykonanie testu na ojcostwo.

Przebieg badania na ojcostwo

Zanim zdecydujesz się na wykonanie testu, dobrze jest zapoznać się z jego przebiegiem. Badanie ojcostwa polega na porównaniu przez naszych specjalistów profili genetycznych potencjalnego ojca i dziecka. Dzięki temu możemy jednoznacznie stwierdzić czy domniemany ojciec jest w rzeczywistości biologicznym rodzicielem. Wykonanie testu jest aktualnie jednym z najlepszych, a zarazem najskuteczniejszych metod na określenie biologicznego ojcostwa. Dzięki testom na ojcostwo DNA możemy w jednoznaczny sposób określić prawdziwość ojcostwa.

Badanie ojcostwa Bielsko-Biała

Przeważnie w sprawach rozwodowych, jak również tych dotyczących alimentów sąd nakazuje wykonanie testu na ojcostwo. Dotyczą one nie tylko ojca i dziecka, ale również matki. Na podstawie ich wyników biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę, w której zostaje ustalone, do kogo należą owe próbki. Przeprowadzone przez nas testy posiadają moc prawną i są oficjalnie uznawane w postępowaniu sądowym.

W sytuacji, w której dopiero rozważasz postępowanie sądowe, możesz skorzystać z naszego testu na ojcostwo wykonywanego samodzielnie w domu. Kiedy zdecydować się na takie rozwiązanie? W przypadku, gdy masz wątpliwości, czy dziecko, na które wypłacasz alimenty, jest Twoim potomkiem, lub też w sytuacji, w której chcesz zapewnić wychowywanemu przez siebie dziecku odpowiednie warunki, zatroszczyć się o jego przyszłość, nadać mu swoje nazwisko i oficjalnie uwzględnić je jako spadkobiercę. Wówczas wykonanie takiego badania, to najlepsze i najrozsądniejsze rozwiązanie.

Przeprowadzenie badania ojcostwa w Bielsko-Biała stanowi efektywną strategię rozstrzygnięcia wszelkich wątpliwości i konfliktów wynikających z kwestii ojcostwa. W przypadku, gdy nurtują Cię istotne wątpliwości dotyczące własnej biologicznej relacji z dzieckiem, dostępna jest skuteczna metoda pozyskania jednoznacznego rozstrzygnięcia. Badanie to polega na zestawieniu profili genetycznych dziecka z potencjalnym ojcem, co pozwala na wyklarowanie kwestii ojcostwa z niezwykle dużym stopniem pewności.

Jeżeli mamy do czynienia z sytuacjami, gdzie kwestia ojcostwa ma wpływ na aspekty prawne, takie jak ustalanie alimentów czy procedury rozwodowe, możliwość zlecenia przeprowadzenia testu na ojcostwo w Bielsko-Biała przez sąd stanowi istotne narzędzie. Procedura ta obejmuje zarówno dziecko, jak i matkę oraz domniemanego ojca, a jej wynik stanowi zgodnie z prawem podstawę do podejmowania decyzji sądowych.

Jednakże, jeśli preferujesz uniknąć angażowania się w długotrwałe procesy sądowe, istnieje także możliwość przeprowadzenia samodzielnego testu na ojcostwo. To doskonała opcja, jeśli zależy Ci na potwierdzeniu, że płacisz alimenty wyłącznie na rzecz swojego potomka lub pragniesz udokumentować swoje prawa jako biologicznego rodzica w przypadku dziedziczenia lub nadawania nazwiska.

testy na ojcostwo Bielsko-Biała

Osobiste testy DNA – Bielsko-Biała

Testy na ojcostwo w Bielsku-Białej można wykonać w każdej chwili. Szczególnie przydatne staje się to w sytuacji, w której nie mamy wątpliwości co do tego, czy ojciec jest faktycznie biologicznym ojcem dziecka. Sytuację, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, jednak nie zostało to poparte żadnymi badaniami czy oświadczeniami nazywamy domniemanym ojcostwem. Nie musisz jednak trwać w tej niepewności! Wystarczy wykonać samodzielnie test DNA w domu i jednocześnie zachować anonimowość, nie kierując sprawy na drogę sądową.

Jeśli więc masz tego typu rozterki i chcesz wykonać test na ojcostwo w Bielsku-Białej, skorzystaj z pomocy Gentest! Możesz u nas zamówić gotowy zestaw służący do pobierania materiału genetycznego, pobrać go samodzielnie, a następnie odesłać. Co więcej — działamy nie tylko w Bielsku-Białej, ale w całej Europie! Istotny jest również fakt, że pobieranie próbek jest całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne. Możesz więc przeprowadzać bez żadnych obaw, nawet w przypadku noworodków. Nasze rozwiązanie to dla Ciebie gwarancja anonimowości, a także bardzo duża oszczędność czasu.

Anonimowe i szybkie testy na ojcostwo Bielsko-Biała

Pytania o ojcostwo potrafią spędzać sen z powiek i rodzić wiele zmartwień… Nie wprowadzaj niepotrzebnego stresu do swojego życia! Jeżeli chcesz pozbyć się wszelkich podejrzeń — wykonaj nasz test na ojcostwo dyskretnie i zapomnij o wątpliwościach. Samodzielnie pobierz próbki materiału genetycznego do badań, a my przeprowadzimy test anonimowo! Wystarczy, że dostarczysz nam na przykład szczoteczkę do zębów. Nasze badanie umożliwia poznanie statystycznego prawdopodobieństwa ojcostwa lub jego całkowite wykluczenie z zachowaniem pełnej dyskrecji i poufności.

Dlaczego warto wykonać taki test na ojcostwo? Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, odzyskać spokój, komfort i pewność siebie, znów zacząć się wysypiać w nocy i prowadzić normalne, bezstresowe życie. Badania DNA Bielsko-Biała to znakomite rozwiązanie, aby bez przeszkód i żadnych podejrzeń, zająć się wychowaniem dzieci i odrzucić ryzyko płacenia alimentów na nie swojego potomka. Jeśli więc zależy Ci na tym, żeby uzyskać całkowitą pewność, warto skorzystać z pomocy specjalisty Gentest i umówić się na pobranie materiału do badań, w jednym z wybranych punktów w Polsce. Możesz również wykonać pobranie próbki we własnym domu, a my test przeprowadzimy w pełni anonimowo. Wybór naszej firmy to wybór bezpieczny i dający najwyższą gwarancję skuteczności!

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]

Realizujemy badania na ojcostwo w innych miastach na śląsku: