Testy na ojcostwo Gorzów Wielkopolski


W sytuacjach, kiedy nie jesteśmy pewni, co do ojcostwa mogą powstawać konflikty rodzinne, które mogą być trudne do rozwiązania. Dlatego może być konieczne upewnienie się, kto jest ojcem dziecka, co może złagodzić konflikt. W takiej sytuacji warto wykonać test na ojcostwo, którego wynik rozwiąże istniejący spór i rozwieje wątpliwości w 100%.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa polega na porównaniu profilu genetycznego ojca z profilem dziecka. W ten sposób sprawdzić można, czy dany mężczyzna jest biologicznym ojcem. Obecnie nie ma skuteczniejszego sposobu na ustalenie tej kwestii. W wielu wypadkach ma to kluczowe znaczenie również w postępowaniach prawnych. Jeśli chodzi o test DNA na ojcostwo, to daje on jednoznaczną odpowiedź, czyli potwierdza (99,9%) lub wyklucza (100%) możliwość bycia biologicznym ojcem.

Testy na ojcostwo Gorzów Wielkopolski

Testy na ojcostwo w Gorzowie Wielkopolskim mogą być oficjalnie zlecone przez sąd w przypadku rozwodu rodziców lub kiedy ustalane są alimenty. Na podstawie takich badań biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę i ustala, czyje są próbki, na podstawie których wykonano test. Wtedy mają one moc prawną i są wykorzystane w postępowaniu.

Jeśli jeszcze nie chcesz rozpoczynać postępowania sądowego, test na ojcostwo możesz także wykonać prywatnie. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli nie jesteś pewien czy wychowywane przez Ciebie dziecko jest Twoim potomkiem. Może być także przydatny w odwrotnej sytuacji, kiedy chcesz zapewnić dziecku opiekę i odpowiednie warunki.

testy na ojcostwo Gorzów Wielkopolski

Anonimowe testy DNA w Gorzowie Wielkopolskim

Testy na ojcostwo Gorzów Wielkopolski wykonasz w każdej chwili, a wyniki będą dostępne już po kilku dniach. Dzięki nim ustalisz, czy jesteś biologicznym ojcem dziecka. Jeśli chcesz zyskać pewność i jednocześnie pozostać anonimowym, test DNA możesz wykonać samodzielnie w domu.

Testy na ojcostwo w Gorzowie Wielkopolskim wykonasz z pomocą specjalistów Gentest! U nas zamówić możesz gotowy zestaw do pobierania materiału genetycznego i następnie go odesłać. Nasze placówki są rozlokowane nie tylko w Gorzowie Wielkopolskim, ale także w wielu innych miejscach w Europie. Pobranie próbki jest bezinwazyjne i bezbolesne. Nie ma przeciwwskazań do wykonania takiego testu nawet w przypadku noworodków. Gwarantujemy Ci dyskrecję.

Anonimowe badanie DNA Gorzów Wielkopolski

Chcesz uzyskać pewność, że jesteś biologicznym ojcem wychowywanego przez Ciebie dziecka? Chciałbyś wykonać test prywatnie i dyskretnie? Wykonaj anonimowy test na ojcostwo od Gentest. Potrzebować do tego będziesz jedynie szczoteczki do zębów. Dzięki temu dyskretnie potwierdzisz lub wykluczysz ojcostwo.

Wciąż nie jesteś przekonany do testów DNA? To badanie rozwieje Twoje wątpliwości, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na innych ważnych kwestiach. Badanie DNA Gorzów Wielkopolski pozwoli Ci ze spokojem ducha skupić się na rodzinnych obowiązkach. Jeśli wciąż masz pytania odnośnie wykonywania testów, skontaktuj się ze specjalistami Gentest, którzy umówią Cię na wizytę i wykonają badanie w wybranym punkcie w Polsce. Badanie ojcostwa Gorzów Wielkopolski to dobre rozwiązanie dla osób z tego miasta, jednak jeśli w Twojej okolicy nie ma naszego punktu, możesz zamówić taki test do domu. Dzięki czemu zachowasz bezpieczeństwo w tym trudnym czasie.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]