Testy na ojcostwo Radom


W Twoim życiu pojawiły się wątpliwości na temat ojcostwa? Chcesz zyskać pewność, że dziecko, które wychowujesz, jest rzeczywiście Twoim potomkiem i odzyskać wewnętrzny spokój? Nie zwlekaj, tylko już dziś wykonaj test na ojcostwo, który pozwoli Ci pozbyć się wszelkich podejrzeń.

Na czym polega test na ojcostwo?

Badanie ojcostwa to obecnie najskuteczniejsza i najszybsza metoda, dzięki której możliwe jest ustalenie prawnego i biologicznego ojcostwa. Polega ona na porównaniu profili genetycznych ojca i dziecka — w ten sposób ustalany jest stopień pokrewieństwa. Wynik testu jest jednoznaczny — pozwala wykluczyć ojcostwo (100%) lub je potwierdzić (99,9%).

Badanie ojcostwa Radom

Sąd może zlecić wykonanie testu na ojcostwo w Radomiu w przypadku sprawy rozwodowej lub alimentacyjnej. W takim wypadku, badaniu musi poddać się oprócz dziecka i ojca, również matka. Na podstawie testu, biegły sądowy sporządza ekspertyzę, w której określa, od kogo pochodzą próbki. Tak przeprowadzone badanie jest oficjalnie uznawane w postępowaniu sądowym i posiada moc prawną.

W sytuacji, w której nie chcesz wnosić jeszcze sprawy do sądu, możesz wykonać test na ojcostwo na własną rękę. To świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą uniknąć ryzyka płacenia alimentów na cudzego potomka lub uznać wychowywane dziecko, uczynić je spadkobiercą i nadać mu swoje nazwisko.

testy na ojcostwo Radom

Osobiste testy DNA — Radom

Testy na ojcostwo w Radomiu możesz wykonać w dowolnie wybranym momencie, co jest dużą zaletą tego rozwiązania. Badanie jest szczególnie przydatne w momencie, w którym chcemy ustalić biologiczne ojcostwo. W sytuacji, w której nie mamy oficjalnego potwierdzenia ojcostwa przy pomocy testu czy oświadczenia, mówimy bowiem o domniemanym ojcostwie. Wykonanie testu DNA w takim wypadku, pozwala rozstrzygnąć, czy domniemany ojciec jest biologicznym ojcem dziecka.

Badanie ojcostwa w Radomiu wykonasz przy pomocy Gentest. Możesz umówić się na wizytę w jednym z wybranych punktów lub zamówić do domu specjalny pakiet, który służy do samodzielnego pobrania materiału genetycznego — Ty pobierasz próbki do badań, odsyłasz je, a my wykonujemy analizę. Taki test jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny i nieinwazyjny, dlatego może być wykonywany nawet z noworodkami.

Bezpieczne i anonimowe badanie DNA Radom

Zależy Ci na zachowaniu pełnej dyskrecji? Zastanawiasz się, jak wykonać test i rozwiać swoje wątpliwości, nie wzbudzając żadnych podejrzeń? Wybierz anonimowe badanie na ojcostwo, do którego potrzebne będzie jedynie dostarczenie szczoteczki do zębów. Wykonane w ten sposób badanie dostarczy Ci informacji na temat statystycznego prawdopodobieństwa ojcostwa lub całkowicie je wykluczy, a Ty zachowasz poufność.

Nadal wahasz się nad zrobieniem badania? Nie zwlekaj, gdyż wątpliwości i podejrzenia nie rozwiążą się same! Nasze badania DNA Radom to najlepszy sposób, by odzyskać komfort i pewność. Oddaj się wychowaniu potomstwa z pełnym przekonaniem i wyeliminuj ryzyko płacenia alimentów na cudze dziecko, wykonując badanie. Skorzystaj z pomocy Gentest w jednej z wybranych placówek lub wykonaj test na ojcostwo bez wychodzenia z domu, przy pomocy specjalnego zestawu.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]