Testy na ojcostwo Gliwice


Każdy z nas mierzy się z problemami, które wywracają nasze życie do góry nogami. Gdy dotyczą one wątpliwości na temat ojcostwa, mogą prowadzić do narastających konfliktów i dużego stresu. Nie warto zwlekać i żyć w niepewności — idealnym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, który pozwoli rozwianie wszelkich wątpliwości.

Jak wygląda badanie ojcostwa?

Test ten polega na porównaniu profili genetycznych mężczyzny, który jest domniemanym ojcem z profilem genetycznym dziecka. W ten sposób możliwe jest ustalenie podobieństwa materiałów i określenie pokrewieństwa. Badanie DNA na ojcostwo to w chwili obecnej jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod, aby określić biologiczne i prawne ojcostwo. Wynik testu jest jednoznaczny — pozwala potwierdzić pokrewieństwo na 99,9% lub wykluczyć je na 100%.

Badanie ojcostwa Gliwice

W przypadku spraw rozwodowych lub alimentacyjnych zalecane jest przeprowadzenie testu na ojcostwo w Gliwicach. W takim badaniu, które posiada moc prawną i jest uznawane w postępowaniu, bierze udział dziecko, domniemany ojciec oraz matka. Na podstawie pobranego materiału, biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę, w której określone jest, od kogo pochodzą dane próbki.

W chwili, w której nie chcesz jeszcze wszczynać sprawy w sądzie, możesz skorzystać z wykonania testu na ojcostwo na własną rękę. To znakomita alternatywa dla mężczyzn, którzy chcą pozbyć się wątpliwości i dyskretnie sprawdzić, czy wychowywane dziecko jest rzeczywiście ich potomkiem oraz wykluczyć ryzyko płacenia alimentów, jeżeli mamy do czynienia z innym dzieckiem.

testy na ojcostwo Gliwice

Osobiste testy DNA — Gliwice

Testy na ojcostwo Gliwice możesz wykonać w każdej chwili, co jest ich niewątpliwą zaletą. Przydają się one szczególnie w momencie, kiedy pojawiają się wątpliwości, czy ojciec jest biologicznym ojcem dziecka. Mówimy wówczas o domniemanym ojcostwie, czyli takim, które nie zostało potwierdzone oficjalnym dokumentem czy testem. Jeśli chcesz uzyskać pewność — już teraz zleć anonimowe badanie na ojcostwo.

Wykonanie testu na ojcostwo w Gliwicach przy pomocy naszych specjalistów to niezwykle szybkie i dyskretne rozwiązanie. Badanie DNA możesz wykonać również bez przeszkód w innych miastach w Polsce, bądź zamówić zestaw do samodzielnego pobrania materiału genetycznego na terenie całej Europy. Pobrany przy pomocy przesłanego zestawu materiał, wystarczy odesłać do analizy, by otrzymać wynik badania i pozbyć się wszelkich wątpliwości. Test jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, dzięki czemu możesz wykonać go nawet na noworodkach i mniejszych dzieciach.

Testy na ojcostwo Gliwice — szybkie i anonimowe

Wątpliwości dotyczące ojcostwa nie pozwalają Ci normalnie funkcjonować, powodując narastający stres i napięcie? Nie zwlekaj, tylko już teraz wybierz anonimowy test na ojcostwo, dzięki któremu zapomnisz o wszelkich podejrzeniach. Do jego wykonania potrzebna jest jedynie szczoteczka do zębów. Dzięki przeprowadzonej analizie uzyskasz statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub całkowicie je wykluczysz, jednocześnie zachowując pełną dyskrecję.

Badania DNA Gliwice ​to najlepszy wybór, by odzyskać pewność i bez cienia wątpliwości móc oddać się wychowaniu swojego potomstwa. Już teraz skontaktuj się z naszymi specjalistami w jednej z wybranych placówek w Polsce lub zamów do domu zestaw do pobrania materiału genetycznego samodzielnie. Odzyskaj komfort i spokój ducha, wybierając poufny, szybki i wygodny sposób na wykonanie testu na ojcostwo, jaki daje Ci Gentest.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl