Testy na ojcostwo Gdynia


Każdy z nas chce wieść spokojne życie z zachowaniem psychicznego komfortu i spokoju. Niestety różne sytuacje życiowe sprawiają, że nie zawsze jest to możliwe. Pojawiają się pytania i wątpliwości, które lepiej rozwiać od razu po ich pojawieniu, niż resztę życia spędzić w niepewności. Rozwiązaniem tego typu problemów są nasze testy na ojcostwo. Dzięki zyskanej pewności nie tylko Ty poczujesz się lepiej, ale też dziecko nie będzie czuć narastającego z Twojej strony dystansu.

Jak wygląda badanie ojcostwa?

Jest to badanie, które przeprowadzamy, porównując profile genetyczne mężczyzny oraz dziecka. Dzięki temu możemy ocenić podobieństwo i sprawdzić, czy materiały genetyczne są na tyle do siebie podobne, by być spokrewnione. Tego typu test DNA na ojcostwo jest jednym z najlepszych i najskuteczniejszych możliwych sposobów, na prawne i biologiczne określenie ojcostwa. Przeprowadzając go, otrzymujesz wynik pozytywny w 99,9% lub negatywny w 100%.

Badanie ojcostwa Gdynia

W sprawach sądowych, dotyczących alimentów lub rozwodu, sąd może zlecić wykonanie testu na ojcostwo w Gdyni. W takim przypadku dotyczyć on będzie dziecka, jego matki oraz domniemanego ojca. Testy, które przeprowadzamy, mają moc prawną i są oficjalnie uznawane w postępowaniu. Na ich podstawie biegły sądowy dokonuje ekspertyzy i ustala, do kogo należą próbki.

Często jednak ojcowie rozważają wykonanie takiego testu jeszcze przed przystąpieniem do postępowania sądowego. Oczywiście jest to również możliwe. Niezależnie od tego, czy masz wątpliwości co do pochodzenia swojego dziecka, nie wiesz, czy słusznie płacisz alimenty, lub wręcz przeciwnie – chcesz zapewnić przyszłość swojemu dziecku i uwzględnić go w testamencie – najlepszym rozwiązaniem na rozwianie tego typu wątpliwości jest zawsze wykonanie badania ojcostwa.

testy na ojcostwo Gdynia

Osobiste testy DNA – Gdynia

Zaletą naszych testów na ojcostwo w Gdyni jest to, że możesz je wykonać w dowolnej chwili. Jest to możliwość, z której najczęściej korzystają ojcowie, podejrzewający, że nie są biologicznym rodzicem. Jest to tak zwane ojcostwo domniemane – czyli sytuacja, w której mężczyzna oficjalnie został uznany za ojca dziecka, stwierdzenia tego nie popierają jednak żadne badania, ani oświadczenia. Dajemy Ci niepowtarzalną możliwość samodzielnego wykonania testu, z jednoczesnym zachowaniem pełnej anonimowości oraz bez konieczności kierowania sprawy na drogę sądową.

Jeżeli więc nosisz się z zamiarem wykonania testu na ojcostwo w Gdyni – powinieneś skorzystać z możliwości, jaką daje Ci Gentest. U nas możesz bowiem dokonać zamówienia na prosty w obsłudze zestaw do pobierania materiału genetycznego, samodzielnie go pobrać i odesłać z powrotem do nas. Proces pobrania materiału do badań jest bezbolesny i całkowicie bezinwazyjny, co pozwala na wykonanie go również u noworodków. Co więcej, działamy w ten sposób nie tylko na terenie Gdyni czy Trójmiasta, ale w całej Europie. Niezależnie więc od Twojego miejsca pobytu, pomożemy Ci rozwiać wszelkie pytania dotyczące Twoich potomków. Zachowasz przy tym pełną anonimowość, a jednocześnie przyspieszysz proces i znacznie szybciej otrzymasz wyniki.

Szybko i anonimowo – testy na ojcostwo w Gdyni

Życie w ciągłym stresie nie służy nikomu. Jeżeli więc czujesz ciężar pytania dotyczące Twojego domniemanego ojcostwa – nie zwlekaj. Dzięki Gentest możesz wykonać anonimowy test w dyskretny i szybki sposób – wyniki otrzymasz do 5 dni. Dostarcz nam materiał genetyczny w najwygodniejszy dla Ciebie sposób – wysyłając do nas szczoteczkę do zębów lub kilka włosów z cebulkami, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości. Badanie wykonane w naszym laboratorium umożliwi Ci poznanie statystycznego prawdopodobieństwa ojcostwa lub jego całkowite wykluczenie.

Zastanawiasz się, czy warto? Odpowiedź jest prosta – jeżeli nie chcesz reszty życia spędzić w niepewności, zdecyduj się na wykonanie badania. Odzyskaj spokój, komfort i pewność, by móc znowu cieszyć się życiem. Nasze badania DNA Gdynia to najlepsze możliwe rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na tym, by z czystym sumieniem i bez żadnych podejrzeń, zająć się wychowaniem dzieci lub odrzucić ryzyko zbędnych wydatków, wynikających z płacenia alimentów na nie swojego potomka. Nie zwlekaj, nie trać czasu na niepotrzebne zastanawianie się i tracenie czasu – skorzystaj z pomocy specjalisty Gentest i umów się na pobranie materiału do badań, w jednym z naszych punktów w Polsce lub zamów zestaw umożliwiający anonimowe wykonanie testu bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]