Testy na ojcostwo Lublin


Wątpliwości dotyczące ojcostwa nie dają Ci spokoju i są przyczyną narastających konfliktów? Chcesz raz na zawsze pozbyć się podejrzeń i przekonać się, czy dziecko, które wychowujesz jest rzeczywiście Twoim potomkiem? Nie zwlekaj, tylko już dziś wykonaj test na ojcostwo, dzięki któremu zapomnisz o problemach i rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

W jaki sposób przeprowadzane jest badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa przeprowadza się na podstawie porównania profili genetycznych dziecka i ojca, bądź potencjalnego ojca. W ten sposób ustala się, czy domniemany ojciec jest tym biologicznym. W chwili obecnej, taki test stanowi najszybszą, a zarazem najskuteczniejszą metodę, na określenie prawnego i biologicznego ojcostwa. Poddając się badaniu uzyskujemy jednoznaczny wynik, potwierdzający (w 99,9%) lub wykluczający (w 100%) ojcostwo.

Badanie ojcostwa Lublin

Sąd może zlecić testy na ojcostwo w Lublinie w sytuacji sprawy rozwodowej lub alimentacyjnej. W takim wypadku badanie obejmuje matkę, dziecko oraz domniemanego ojca. Na podstawie pobranego materiału genetycznego, biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę, w której określa, od kogo pochodzą próbki. Badanie to posiada moc prawną i jest uznawane w trakcie postępowania.

W sytuacji, w której nie chcesz jeszcze składać wniosku do sądu, możesz samodzielnie wykonać test na ojcostwo. To idealna opcja, jeśli chcesz upewnić się, że wychowujesz swoje dziecko, by nadać mu status spadkobiercy i zadbać o jego przyszłość, lub przeciwnie, kiedy chcesz pozbyć się podejrzeń, że płacisz alimenty na cudzego potomka.

testy na ojcostwo Lublin

Osobiste testy DNA – Lublin

Z testu na ojcostwo w Lublinie możesz skorzystać w dowolnie wybranym momencie. Badanie to przydaje się szczególnie w wypadku podejrzeń, że ojciec może nie być tak naprawdę ojcem biologicznym dziecka. W takiej sytuacji mówimy o domniemanym ojcostwie, które oznacza, że mężczyzna został uznany jako ojciec dziecka, choć nie istnieją na to żadne potwierdzające oświadczenia czy testy. Chcąc poznać prawdę i pozbyć się wątpliwości, warto wykonać anonimowe badanie na ojcostwo, które nie wymaga składania sprawy w sądzie.

Chcesz zrobić testy na ojcostwo w Lublinie? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy Gentest! Dostarczamy do domu – nie tylko w Lublinie, ale także w dowolnej części Europy – niezbędny pakiet do samodzielnego pobrania materiału genetycznego. Wystarczy pobrać go w domu, a następnie odesłać próbki do badania. Taki test jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, dlatego w pełni bezpiecznie można wykonywać go nawet z noworodkami. To znakomita oszczędność czasu, a przede wszystkim gwarancja anonimowości.

Poufne i bezpieczne badanie DNA Lublin

Jeżeli chcesz dyskretnie pobrać próbki do badań, to wybierz anonimowy test, do przeprowadzenia którego, niezbędna jest tylko szczoteczka do zębów. Badanie to pozwala w poufny sposób ustalić statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub z całą pewnością je wykluczyć.

Dalej zastanawiasz się dlaczego warto wykonać test? Przede wszystkim, aby odzyskać spokój, pewność i komfort codziennego życia. By móc w pełni oddać się wychowywaniu swojego potomstwa i wykluczyć przymus płacenia alimentów na cudze dziecko. Badania DNA Lublin możesz wykonać przy pomocy specjalisty Gentest, który czeka na Ciebie w jednym z punktów w całej Polsce, lub samodzielnie, bez wychodzenia z domu. To najlepsza, bezpieczna opcja, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Sprawdź na czym polega test na ojcostwo wykonywany w Gentest.

Skorzystaj z naszej pomocy!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]