Testy na ojcostwo Kielce


W życiu zdarzają się sytuacje, które trudno przewidzieć, a jeszcze trudniej nad nimi zapanować. Kiedy pojawiają się wątpliwości na temat ojcostwa, ciężko zachować spokój i normalnie funkcjonować. W takich momentach warto wykonać test na ojcostwo, który jest idealnym rozwiązaniem, aby pozbyć się wszelkich wątpliwości oraz podejrzeń i odzyskać równowagę.

Badanie ojcostwa – na czym polega?

Badanie na ustalenie ojcostwa polega na porównaniu profili genetycznych ojca, bądź domniemanego ojca, z profilem genetycznym dziecka. Pozwala to na sprawdzenie, czy domniemany ojciec jest również ojcem biologicznym. Poddanie się badaniu, to w obecnej chwili najlepsza i najskuteczniejsza metoda na ustalenie biologicznego oraz prawnego ojcostwa. Test DNA na ojcostwo jednoznacznie pozwala wykluczyć (100%) lub potwierdzić (99,9%) ojcostwo.

Test na ojcostwo Kielce

W sprawach rozwodowych lub alimentacyjnych, badanie ojcostwa Kielce jest zlecane przez sąd. Bierze w nim udział matka, dziecko i domniemany ojciec. Biegły sądowy sporządza ekspertyzę, na podstawie pobranych materiałów genetycznych, w której ustala od kogo pochodzą dane próbki. Wykonane w ten sposób badanie jest uznawane w procesie postępowania sądowego i posiada moc prawną.

W momencie, w którym nie chcesz jeszcze wnosić sprawy do sądu, ale chcesz pozbyć się wątpliwości, czy dziecko, które wychowujesz jest rzeczywiście Twoim potomkiem, możesz skorzystać z testu na ojcostwo wykonywanego samodzielnie.

testy na ojcostwo Kielce

Osobiste testy DNA – Kielce

Testy na ojcostwo Kielce można wykonać w dowolnej chwili. Są one szczególnie przydatne w momencie, gdy mamy podejrzenia, że ojciec może nie być biologicznym ojcem dziecka. W takim wypadku mówimy o domniemanym ojcostwie, czyli sytuacji, kiedy mężczyzna został uznany jako ojciec dziecka, jednak nie zostało to poparte żadnymi dowodami, takimi jak testy czy oświadczenia. Chcąc zyskać pewność, a jednocześnie nie kierować od razu sprawy na drogę sądową, warto wykonać test DNA we własnym zakresie.

Jeśli mieszkasz w Kielcach, możesz skorzystać z pomocy Gentest! Dostarczamy do domu gotowe zestawy do pobrania materiału genetycznego – nie tylko w Kielcach, ale w całej Europie – przy pomocy których, możesz samodzielnie pobrać próbki, a następnie odesłać je do analizy. Taka metoda jest zupełnie nieinwazyjna i bezbolesna, dlatego bez obaw można skorzystać z niej nawet u noworodków. Testy na ojcostwo Kielce to gwarancja anonimowości, a także oszczędność czasu.

Anonimowe i bezpieczne badanie DNA Kielce

Pytania o ojcostwo od dłuższego czasu spędzają Ci sen z powiek i z każdym dniem powodują narastające wątpliwości i konflikty? Chcesz wykonać test dyskretnie? Wybierz anonimowy test, do którego potrzebne jest jedynie dostarczenie szczoteczki do zębów. W ten sposób możliwe jest ustalenie statystycznego prawdopodobieństwa ojcostwa lub jego wykluczenie, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej poufności.

Wciąż zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z badania? Odpowiedź jest prosta – po to, aby odzyskać spokój, pozbyć się podejrzeń i zyskać pewność, że dziecko, które wychowujemy jest rzeczywiście naszym potomkiem. Badania DNA Kielce możesz wykonać przy pomocy specjalistów Gentest. Wystarczy, że umówisz się na pobranie materiału genetycznego w jednym z wybranych punktów. Test możesz również wykonać samodzielnie, bez wychodzenia z domu – to bezpieczna opcja, szczególnie mając na uwadze aktualną sytuację w kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]