Testy na ojcostwo Zielona Góra


W życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje, które zaburzają nasz spokój. Gdy dotyczą one wątpliwości na temat ojcostwa, mogą prowadzić do narastających konfliktów i stresu. Nie warto zwlekać i żyć w niepewności — idealnym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, który pozwoli pozbyć się wszelkich podejrzeń.

Jak wygląda badanie ojcostwa?

Test ten polega na porównaniu profili genetycznych mężczyzny, który jest domniemanym ojcem i dziecka. W ten sposób możliwe jest ustalenie podobieństwa materiałów i określenie pokrewieństwa. Badanie DNA na ojcostwo to w chwili obecnej jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod, aby określić biologiczne i prawne ojcostwo. Wynik testu jest jednoznaczny — pozwala potwierdzić pokrewieństwo na 99,9% lub wykluczyć je na 100%.

Badanie ojcostwa Zielona Góra

W przypadku spraw rozwodowych lub alimentacyjnych zalecane jest przeprowadzenie testu na ojcostwo w Zielonej Górze. W takim badaniu, które posiada moc prawną i jest uznawane w postępowaniu, bierze udział dziecko, domniemany ojciec oraz matka. Na podstawie pobranego materiału, biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę, w której określone jest, od kogo pochodzą dane próbki.

W sytuacji, w której nie została jeszcze założona sprawa w sądzie, możesz wykonać test na ojcostwo na własną rękę. To świetna alternatywa dla mężczyzn, którzy chcą pozbyć się wątpliwości i dyskretnie sprawdzić, czy wychowywane dziecko jest rzeczywiście ich potomkiem oraz wykluczyć ryzyko niepotrzebnego płacenia alimentów.

testy na ojcostwo Zielona Góra

Osobiste testy DNA — Zielona Góra

Testy na ojcostwo Zielona Góra możesz wykonać w każdej chwili, co jest ich niewątpliwą zaletą. Przydają się one zwłaszcza w sytuacjach, w których pojawiają się wątpliwości, czy ojciec jest biologicznym ojcem dziecka. Mówimy wówczas o domniemanym ojcostwie, czyli takim, które nie zostało potwierdzone oficjalnym dokumentem czy testem. Jeśli chcesz uzyskać pewność — już teraz zleć anonimowe badanie DNA, które znajdziesz w naszej ofercie.

Wykonanie testu na ojcostwo w Zielonej Górze przy pomocy naszych specjalistów to niezwykle szybkie i dyskretne rozwiązanie. Badanie DNA możesz swobodnie wykonać również w innych miastach w Polsce lub zamówić zestaw do samodzielnego pobrania materiału genetycznego na terenie całej Europy. Pobrany przy pomocy przesłanego zestawu materiał, wystarczy odesłać do analizy, by otrzymać wynik badania i pozbyć się wszelkich wątpliwości. Test jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, dzięki czemu możesz wykonać go nawet na noworodkach.

Testy na ojcostwo Zielona Góra — szybkie i anonimowe

Wątpliwości dotyczące ojcostwa spędzają Ci sen z powiek? Nie zwlekaj, gdyż sytuacja nie rozwiąże się sama! Już teraz wykonaj anonimowy test na ojcostwo, dzięki któremu zapomnisz o wszelkich podejrzeniach. Do jego wykonania potrzebna jest jedynie szczoteczka do zębów. Dzięki przeprowadzonej analizie uzyskasz statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub całkowicie je wykluczysz, jednocześnie zachowując pełną dyskrecję.

Badania DNA Zielona Góra to najlepszy wybór, by odzyskać spokój i z całą pewnością móc oddać się wychowaniu swojego potomstwa. Już teraz skontaktuj się z naszymi specjalistami w jednej z wybranych placówek w Polsce lub zamów do domu zestaw do pobrania materiału genetycznego samodzielnie. Odzyskaj komfort i spokój ducha, wybierając poufny, szybki i wygodny sposób na wykonanie testu na ojcostwo, jaki daje Ci Gentest.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl