Testy na ojcostwo Legnica


Jak to w życiu bywa, czasami zdarzają się sytuacje, w których nie wiemy, co robić, jak zapanować nad emocjami czy przeciwdziałać niechcianym zdarzeniom. Wychowując dziecko, mogą pojawić się wątpliwości, czy rzeczywiście jest ono naszym potomkiem. Dla wielu jest to oczywiste, ale niektórzy nie mogą poradzić sobie z wątpliwościami i zakłóca im to prowadzenie spokojnego życia. Dla wielu rodzin jest to trudne, a podejrzenia budzą niepokój i utrudniają codzienne funkcjonowanie. W takich sytuacjach z pewnością warto zrobić test na ojcostwo, aby rozwiać wszelkie rozterki.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Test na ojcostwo to badanie, w którym dokonuje się porównania materiału genetycznego ojca lub potencjalnego ojca i dziecka. Dzięki tej metodzie ustala się, czy domniemany ojciec jest ojcem biologicznym, czy też nie. Obecnie jest to najskuteczniejsza i najlepsza metoda ustalenia prawnego i biologicznego ojcostwa. Wyniki testu DNA na ojcostwo są jednoznaczne — potwierdzają je (99,9%) lub wykluczają (100%).

Testy na ojcostwo w Legnicy

Gdy mamy do czynienia z rozwodem lub toczącą się sprawą o alimenty, testy na ojcostwo w Legnicy mogą zostać zlecone do wykonania przez sąd. W takim badaniu biorą udział dziecko, matka i potencjalny ojciec. Biegły sądowy przygotowuje na podstawie pobranych próbek ekspertyzę, w której ustala, od kogo pochodzą próbki. Przeprowadzone w ten sposób badanie ma moc prawną i jest uznawane w postępowaniu sądowym. Jeśli jesteś w trakcie decydowania o skierowaniu sprawy do sądu, rozważ samodzielne wykonanie testu na ojcostwo. Pozwoli Ci to na zachowanie dyskrecji i rozwianie wszelkich wątpliwości — będziesz mógł ze spokojem oddać się wychowywaniu swojego potomstwa, a w przypadku wyniku, w którym zostanie wykazane, że nie jesteś biologicznym ojcem dziecka, będziesz posiadać podstawę do skierowania sprawy na drogę sądową.

testy na ojcostwo Legnica

Osobiste badanie DNA – Legnica

Badanie na ojcostwo w Legnicy wykonujemy natychmiast. Taki szybki test przydaje się głównie w sytuacjach, gdy zachodzi podejrzenie, że ojciec nie jest biologicznym ojcem dziecka. W takim momencie mówimy o domniemanym ojcostwie, czyli o sytuacji, w której za ojca dziecka uznano mężczyznę, ale nie jest to poparte żadnymi innymi badaniami, testami czy oświadczeniami. Warto więc wykonać anonimowy test DNA, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapewniamy pełną dyskrecję i oszczędność czasu.

Anonimowe testy na ojcostwo Legnica

Masz wątpliwości co do bycia biologicznym ojcem? Masz już dość pytań, czy to naprawdę Ty? Chcesz pozbyć się podejrzeń, a jednocześnie zachować dyskrecję? Wykonaj anonimowy test, w którym wystarczy pobrana próbka materiału genetycznego, nawet ze szczoteczki do zębów. Dzięki takiemu badaniu potwierdzisz lub całkowicie wykluczysz ojcostwo, zachowując przy tym pełną dyskrecję.

Nadal masz wątpliwości i nie jesteś pewien, czy warto wykonać taki test? Badanie DNA w Legnicy to idealne rozwiązanie, aby rozwiać wątpliwości i mieć pewność, że wychowujesz swoje dzieci. Dzięki tej wiedzy odzyskasz całkowity spokój i w przyszłości nie pojawią się już żadne niepewności z tym związane. Skorzystaj z pomocy ekspertów Gentest i zrób test na ojcostwo w Legnicy. Badanie może być również wykonane w innych placówkach w naszym kraju lub możesz zamówić specjalny pakiet do pobrania materiału genetycznego w warunkach domowych. Jest to niezawodne, pewne i w pełni anonimowe rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl