Testy na ojcostwo Gdańsk


Zapanowanie nad niektórymi sytuacjami w życiu jest bardzo trudne. W naszej głowie rodzą się wątpliwości, czy wychowywane przez nas dziecko na pewno jest naszym potomkiem. Mimo że zdarzają się wyjątki, gdzie taka wiedza, nie jest niezbędna dla zachowania komfortu i spokoju, to w znacznej większości takie wątpliwości mogą prowadzić do powstawania konfliktów i uczucia niepewności. Rozwiązaniem takich problemów i sposobem na rozwianie wszelkich wątpliwości, jest test na ojcostwo.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa polega na porównaniu profili genetycznych ojca lub potencjalnego ojca z profilem genetycznym dziecka. W ten sposób można sprawdzić, czy domniemany ojciec jest prawdziwym, biologicznym ojcem dziecka. Wykonanie takiego testu, to aktualnie jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na to, by określić prawne oraz biologiczne ojcostwo. Test DNA na ojcostwo pozwala w jednoznaczny sposób potwierdzić (99,9%) lub wykluczyć (100%) ojcostwo.

Badanie ojcostwa Gdańsk

W przypadku rozwodu lub w sprawach dotyczących alimentów testy na ojcostwo w Gdańsku są zlecane przez sąd. Dotyczą one dziecka, matki oraz potencjalnego ojca. Na podstawie wykonanych badań, zostaje przygotowana ekspertyza przez biegłego sądowego, który ustala, do kogo należą próbki. Przeprowadzone testy posiadają moc prawną i są uznane w postępowaniu.

W sytuacji, w której dopiero myślisz o rozpoczęciu postępowania sądowego, możesz skorzystać z samodzielnie wykonywanego testu na ojcostwo. Jeśli masz wątpliwości, czy dziecko, na które wypłacasz alimenty, jest Twoim potomkiem, lub przeciwnie — chcesz zapewnić dziecku, które wychowujesz, odpowiednie warunki, zatroszczyć się o jego przyszłość, nadać mu swoje nazwisko i uwzględnić je jako spadkobiercę — wykonanie takiego badania, to najlepsze rozwiązanie.

testy na ojcostwo Gdańsk

Osobiste testy na ojcostwo Gdańsk

Testy na ojcostwo w Gdańsku można wykonać w każdej chwili. Szczególnie przydatne są w sytuacji, w której mamy podejrzenia, że ojciec nie jest biologicznym ojcem dziecka. O domniemanym ojcostwie możemy mówić wtedy, gdy mężczyzna został uznany za ojca dziecka, jednak nie zostało to poparte żadnymi badaniami czy oświadczeniami. Sytuacje te nie są jednak zawsze ostateczne. Chcąc zyskać pewność, a jednocześnie zachować anonimowość i nie kierować sprawy na drogę sądową — można wykonać test DNA samodzielnie.

Jeśli chcesz wykonać testy na ojcostwo w Gdańsku, skorzystaj z pomocy Gentest! Możesz zamówić gotowy zestaw do pobierania materiału genetycznego — nie tylko w Gdańsku, ale w całej Europie — pobrać go samodzielnie, a następnie odesłać. Warto zaznaczyć, że pobieranie próbek jest całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne, dlatego można je przeprowadzać bez żadnych obaw, nawet w przypadku noworodków. Takie rozwiązanie to gwarancja anonimowości, a także bardzo duża oszczędność czasu.

Anonimowe i szybkie badanie DNA Gdańsk

Pytania o ojcostwo spędzają Ci sen z powiek i rodzą wątpliwości od dłuższego czasu? Chcesz wykonać test dyskretnie i bez żadnych podejrzeń pobrać próbki materiału genetycznego do badań? Wykonaj anonimowy test, dostarczając wyłącznie szczoteczkę do zębów. Takie badanie umożliwia poznanie statystycznego prawdopodobieństwa ojcostwa lub jego całkowite wykluczenie, zachowaniem pełnej dyskrecji i poufności.

Zastanawiasz się, czemu warto skorzystać z testu? Odpowiedź jest prosta! Po to, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, odzyskać spokój, komfort i pewność. Badania DNA Gdańsk to znakomite rozwiązanie, aby bez przeszkód i żadnych podejrzeń, zająć się wychowaniem dzieci i odrzucić ryzyko płacenia alimentów na nie swojego potomka. Jeśli chcesz uzyskać całkowitą pewność, warto skorzystać z pomocy specjalisty Gentest i umówić się na pobranie materiału do badań, w jednym z wybranych punktów w Polsce. Badanie ojcostwa Gdańsk to świetny wybór dla osób mieszkających w Trójmieście. Warto wiedzieć jednak, że takie badanie, także w Gdańsku, możesz wykonać we własnym domu. To bezpieczny wybór, zważywszy na obecną sytuację w kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]