Testy na ojcostwo Kalisz


Nasze życie może potoczyć się w różny sposób. Zdarza się, że w naszej głowie rodzą się wątpliwości odnośnie tego, czy wychowywane przez nas dziecko na pewno jest naszym biologicznym potomkiem. W większości przypadków sytuacje takie prowadzą do powstawania konfliktów i uczucia niepewności. Rozwiązanie tych problemów jest niezwykle proste — wystarczy wykonać test na ojcostwo, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Na czym polega test na ojcostwo?

Zastanawiasz się, skąd się bierze wynik testu na ojcostwo? Badanie to polega na porównaniu dwóch profili genetycznych — ojca i dziecka. W ten sposób możemy sprawdzić, czy tak zwany domniemany ojciec jest w rzeczywistości prawdziwym, czyli biologicznym ojcem dziecka. Obecnie przeprowadzenie takiego testu jest jednym z najlepszych oraz najskuteczniejszych sposobów na to, żeby w jednoznaczny sposób określić prawne oraz biologiczne ojcostwo.

Badanie ojcostwa Kalisz

Czy wiesz kiedy sąd może nakazać wykonanie testu na ojcostwo w Kaliszu? Zwykle nakaz taki pojawia się w sprawach rozwodowych lub dotyczących alimentów. W takich sytuacjach dotyczą one dziecka, matki oraz potencjalnego ojca. Na podstawie wykonanych przez całą trójkę badań, zostaje przygotowana profesjonalna ekspertyza przez biegłego sądowego. W niej zostaje ustalone ojcostwo lub też jego brak, a przeprowadzone w tym celu testy posiadają moc prawną.

Oczywiście nakaz sądu nie jest niezbędny do wykonania takiego testu. Możesz go również przeprowadzić na własną rękę, zanim skierujesz sprawę na drogę sądową, w sytuacji, w której chcesz rozwiać własne podejrzenia. Możesz wówczas skorzystać z samodzielnie wykonywanego testu na ojcostwo. Jeśli więc pojawiły się u Ciebie, chociaż najmniejsze wątpliwości, czy dziecko, na które wypłacasz alimenty lub je wychowujesz, jest Twoim potomkiem – wykonanie takiego badania, to najlepsze rozwiązanie.

testy na ojcostwo Kalisz

Osobiste testy DNA – Kalisz

Testy na ojcostwo w Kaliszu możesz wykonać na własną rękę, dosłownie w każdej chwili. Jest to niezwykle przydatna możliwość, szczególnie w sytuacjach, w których mamy do czynienia z domniemanym ojcostwem. Jest to sytuacja, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, jednak nie zostało to poparte żadnymi badaniami czy oświadczeniami. Sytuacja ta nie musi być ostateczna. Jeżeli chcesz uzyskać pewność co do swojego ojcostwa, a jednocześnie pozostać anonimowy i na razie nie zamierzasz kierować sprawy na drogę sądową – możesz wykonać test DNA samodzielnie.

Jeśli chcesz wykonać testy na ojcostwo w Kaliszu, koniecznie skorzystaj z pomocy Gentest! Jak to zrobić? Otóż nie musisz nigdzie jeździć! Możesz zamówić nasz gotowy zestaw do przeprowadzenia testu, czyli do pobierania materiału genetycznego. Uzyskasz precyzyjne wskazówki, jak należy samodzielnie pobrać próbkę, a następnie odeślesz ją nam, a my zajmiemy się resztą. Warto też zaznaczyć, że samo pobieranie próbek jest całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne, dlatego można je przeprowadzać bez żadnych obaw, nawet w przypadku noworodków. Dlaczego warto nas wybrać? Ponieważ takie rozwiązanie jest dla Ciebie absolutną gwarancją anonimowości, a także bardzo dużą oszczędnością czasu.

Szybkie i anonimowe testy na ojcostwo w Kaliszu

Temat biologicznego ojcostwa może spędzać sen z powiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zachęcamy do porzucenia domysłów i niedopowiedzeń! Najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie testu na ojcostwo. Nie chcesz rozgłosu? Żaden problem! Możemy wykonać dla Ciebie test dyskretnie i podpowiemy jak bez żadnych podejrzeń pobrać próbki materiału genetycznego do badań! Możesz wykonać anonimowy test na ojcostwo, dostarczając nam jedynie szczoteczkę do zębów.

Nadal nie jesteś pewien, czy warto skorzystać z naszego testu? Przywróć sobie spokój ducha i komfort psychiczny, rozwiej wszelkie wątpliwości i odzyskaj pewność siebie! Badania DNA Kalisz to najlepsze rozwiązanie, aby bez przeszkód, barier psychicznych i żadnych podejrzeń, zająć się wychowaniem dzieci i odrzucić ryzyko płacenia alimentów na nie swojego potomka. Jeśli chcesz osiągnąć właśnie taką 100% pewność — warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów Gentest. Umów się na pobranie materiału do badań, w jednym z wybranych punktów w Polsce lub też przeprowadź je samodzielnie w domu, zamawiając nasz zestaw do dyskretnego pobrania materiału genetycznego. Zważywszy na obecną sytuację w kraju, jest to najbezpieczniejsza opcja!

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]