Testy na ojcostwo Chorzów


W życiu zdarzają się czasem sytuacje, w których nie wiemy co robić, jak zapanować nad emocjami czy działać w wypadku niepożądanych zdarzeń. Przy wychowywaniu dziecka pojawiają się niekiedy wątpliwości, czy na pewno jest ono naszym potomkiem. Dla wielu jest to oczywiste, jednak niektórzy nie mogą sobie z tą myślą poradzić, aby wieść spokojne życie. Dla wielu to trudne, a wątpliwości budują niepokój i utrudniają codzienne funkcjonowanie. W takich sytuacjach, w celu upewnienia się warto wykonać test na ojcostwo, dzięki któremu wszystkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane.

Jak przeprowadza się badanie ojcostwa?

Samo badanie ojcostwa to swego rodzaju test, który polega na porównaniu próbek genetycznych ojca, lub potencjalnego ojca i dziecka. Dzięki takiemu zabiegowi ustalane jest, czy domniemany ojciec jest tym biologicznym. Na ten moment to najbardziej skuteczna i najlepsza metoda na ustalanie ojcostwa zarówno biologicznego jak i prawnego. Wyniki testu DNA na ojcostwo są jednoznaczne, dzięki czemu można potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo.

Badanie ojcostwa Chorzów

Jeżeli nastąpił rozwód lub toczy się sprawa dotycząca alimentów, testy na ojcostwo w Chorzowie są zlecane przez sąd. Mają one na celu zbadanie dziecka, matki i potencjalnego ojca. Po wykonanych badaniach przygotowywana jest ekspertyza przez biegłego sądowego, który ustala ojcostwo. Testy przeprowadzone w taki sposób posiadają moc prawną i są uznawane w postępowaniu sądowym. Jeżeli jesteś na etapie zastanawiania się, czy skierować sprawę do sądu, pomyśl o wykonaniu testu na ojcostwo wcześniej, samodzielnie, aby być pewnym odnośnie alimentów na swoje dziecko czy też nie. Będziesz mógł się odpowiednio przygotować do wychowywania dziecka i zapewnienia mu warunków — wykonanie takiego badania da Ci pewność.

testy na ojcostwo Chorzów

Osobiste testy DNA – Chorzów

Testy na ojcostwo Chorzów wykonywane są natychmiastowo. Przydatne są głównie w sytuacjach, kiedy mamy podejrzenia, że ojciec nie jest biologicznym ojcem dziecka. W takiej sytuacji mówimy o domniemanym ojcostwie, czyli sytuacji, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, jednak nie zostało to poparte żadnymi badaniami, testami czy innymi oświadczeniami. Aby być pewnym, warto skorzystać i wykonać anonimowe badanie DNA, w celu rozwiania wątpliwości. To gwarancja anonimowości i duża oszczędność czasu.

Dyskretne testy na ojcostwo Chorzów

Masz wątpliwości czy jesteś biologicznym ojcem? Nurtują Cię pytania, czy to na pewno Ty? Chcesz mieć pewność, a zarazem robić to dyskretnie? Wykonaj anonimowy test, do którego wystarczy próbka materiału genetycznego, nawet ze szczoteczki do zębów. Dzięki takiemu badaniu ustalisz ojcostwo lub całkowicie je wykluczysz, będąc pewnym, że wszystko zostało wykonane w dyskretny i pewny sposób.

Nadal masz wątpliwości i nie wiesz, czy warto wykonać taki test? Badania DNA Chorzów to rozwiązanie idealne, aby rozwiać wątpliwości i poczuć się pewnie, że wychowujesz swoje potomstwo. Dzięki takiej wiedzy odzyskasz pełny spokój, a pytania nie będą nasuwać się w przyszłości. Skorzystaj z pomocy specjalistów Gentest i wykonaj badanie ojcostwa w Chorzowie. Test można wykonać również w innych placówkach w naszym kraju lub samodzielnie pobrać materiał genetyczny do badań. Pewne, bezpieczne i dyskretne rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]