Testy na ojcostwo Dąbrowa Górnicza


Nie każdą sytuację w życiu można przewidzieć i czasami można mieć wątpliwości, czy wychowywane przez nas dziecko to nasz potomek. W przypadku wielu osób wiedza ta może być niezbędna, aby zachować spokój ducha i móc skupić się na rodzinie i wychowaniu dziecka. W razie takiej sytuacji można wykonać test na ojcostwo. Dzięki niemu można pozbyć się ewentualnych wątpliwości.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa to test, który polega na porównaniu profili genetycznych potencjalnego ojca i dziecka. W ten sposób ustalić można, czy dany mężczyzna jest biologicznym ojcem. Obecnie jest to najszybsza i najskuteczniejsza metoda na ustalenie ojcostwa. Potwierdza (na 99,9%) lub wyklucza (na 100%) ojcostwo.

Testy na ojcostwo Dąbrowa Górnicza

Testy na ojcostwo w Dąbrowie Górniczej mogą być zlecone przez sąd w przypadku spraw rozwodowych lub związanych z alimentami. Wykonywane jest badanie, a następnie na jego podstawie, biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę i potwierdza pochodzenie danych próbek. Test wykonany w taki sposób posiada moc prawną i jest ważny w postępowaniu sądowym. Nie chcesz na razie rozpoczynać postępowania sądowego i myślisz o wykonaniu testu anonimowo? W takim razie możesz go wykonać prywatnie. To dobra opcja w przypadku, kiedy chciałbyś się upewnić czy wypłacane przez Ciebie alimenty są przeznaczone na Twoje biologiczne dziecko. Znajdują także zastosowanie w przeciwnej sytuacji, kiedy chciałbyś zapewnić dziecku odpowiednie warunki i uznać je jako własne.

testy na ojcostwo Dąbrowa Górnicza

Prywatne testy DNA – Dąbrowa Górnicza

Testy na ojcostwo Dąbrowa Górnicza wykonasz w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu. Są one szczególnie przydatne w sytuacji, w której nie jesteśmy pewni czy dany mężczyzna jest biologicznym ojcem. Jest to tak zwane domniemane ojcostwo, czyli sytuacja, w której mężczyznę uznano za ojca dziecka, ale nie jest to potwierdzone testami lub oświadczeniami. Jeśli chcesz być pewien i potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo, wykonaj anonimowe badanie DNA, które rozwieje wszelkie wątpliwości w tej sprawie.

Chciałbyś wykonać testy na ojcostwo w Dąbrowie Górniczej? Pomogą Ci w tym specjaliści Gentest! Nasze placówki znajdziesz w całej Europie. Do tego taki test możesz wykonać z zacisza własnego domu. Zamów specjalny pakiet do pobierania materiału genetycznego i wykonaj go samodzielnie. Następnie wyślij do analizy do naszego laboratorium. Dzięki temu będziesz całkowicie anonimowy. Pobieranie próbek jest całkowicie bezpieczne i bezinwazyjne. Nie ma ograniczeń co do wieku badanego, dlatego możesz je wykonać nawet na noworodku.

Szybkie i dyskretne badanie DNA Dąbrowa Górnicza

Chciałbyś dyskretnie uzyskać informację odnośnie ojcostwa? Do wykonania testu wystarczy szczoteczka do zębów. Dzięki temu szybko i anonimowo potwierdzisz lub wykluczysz bycie biologicznym ojcem.

Dalej nie wiesz, czy warto wykonać test? Badania DNA Dąbrowa Górnicza sprawią, że zyskasz pewność i odzyskasz spokój. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na codziennych obowiązkach i wychowaniu dzieci, a także naprawić relacje ze współmałżonkiem. Skorzystaj z pomocy specjalisty Gentest, który pobierze materiał do badań i zyskaj pewność. Badanie ojcostwa Dąbrowa Górnicza to rozwiązanie nie tylko dla osób z tego miasta. Test wykonasz w różnych placówkach w całej Polsce. Możesz także wysłać próbkę z domu. To anonimowe i bezpieczne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]