Testy na ojcostwo Bytom


Niestety niekiedy zdarzają się sytuacje w życiu, nad którymi ciężko jest zapanować. Jako rodzice możemy mieć wątpliwości, czy nasza wiedza jest pełna i czy dziecko, które wychowujemy, jest w rzeczywistości naszym potomkiem. Niekiedy informacja ta nie jest potrzebna, jednak w większości przypadków zamartwiamy się i denerwujemy, co może powodować konflikty i stres. W takich sytuacjach dla spokoju ducha warto wykonać test na ojcostwo, który rozwiąże problemy i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Czym jest badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa polega na porównaniu próbek genetycznych ojca, lub domniemanego ojca z próbką DNA dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wskazać, czy domniemany ojciec jest tym biologicznym, czy też nie. Test wykonywany w takiej formie to aktualnie najlepsze i najdokładniejsze rozwiązanie. Dzięki tej metodzie ustalisz prawne i biologiczne ojcostwo. Wynik testu DNA na ojcostwo jest jednoznaczny za każdym razem — potwierdza je na 99,9%, a wyklucza na 100%.

Badanie ojcostwa Bytom

Testy na ojcostwo w Bytomiu niekiedy są zlecane sądowo, często w obliczu rozwodu lub sprawy o alimenty. Obejmują one wtedy domniemanego ojca, dziecko i matkę, aby sporządzić ekspertyzę biegłego sądowego, który stwierdza, od kogo pochodzą próbki. Wykonywane w ten sposób badanie ma moc prawną i uznane jest w postępowaniu. Jeśli natomiast dopiero rozważasz złożenie takiego wniosku do sądu, warto przemyśleć wykonanie testu na ojcostwo na własną rękę, aby być pewnym, że wychowujesz własne dziecko. Będziesz mógł się przygotować, aby zadbać o przyszłość dziecka, przekazanie nazwiska, lub przeciwnie. Jeśli masz mocne podejrzenia, że alimenty wypłacasz do cudzego potomka, wykonanie takiego testu jest najskuteczniejszym rozwiązaniem.

testy na ojcostwo Bytom

Osobiste testy DNA – Bytom

Testy na ojcostwo Bytom można wykonać w każdej chwili w trybie natychmiastowym. Jeśli masz wątpliwości lub podejrzenia, że ojciec może nie być biologicznym ojcem dziecka, to bardzo przydatne będzie wykonanie takiego testu. Domniemanie ojcostwa oznacza, że mężczyznę uznano za ojca dziecka bez wykonania badań czy innych potwierdzeń. Aby mieć pewność, warto wykonać anonimowe badanie na ojcostwo, które można przeprowadzić samodzielnie, bez wszczynania sprawy w sądzie.

Chciałbyś wykonać takie badanie ojcostwa w Bytomiu, ale nie wiesz jak? Skorzystaj z Gentest, dzięki któremu nawet w domu wykonasz takie badanie. Możesz zamówić gotowy zestaw do pobierania materiału genetycznego nie tylko w Bytomiu, ale w całej Europie. Po wykonaniu trzeba go odesłać. Pobranie próbek jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, więc bez żadnych obaw można go przeprowadzić nawet w przypadku nowo narodzonych dzieci. Takie rozwiązanie to duża oszczędność czasu i gwarancja anonimowości.

Anonimowe i szybkie testy na ojcostwo Bytom

Od dłuższego czasu masz wątpliwości i podejrzenia, czy jesteś ojcem? W takiej sytuacji warto wykonać anonimowy test. Wystarczy dostarczyć próbkę DNA do badania, nawet ze szczoteczki do zębów. Badanie pozwala określić ojcostwo biologiczne lub je całkowicie wykluczyć, zachowując przy tym poufność i dyskrecję.

Dlaczego warto wykonać taki test? Po otrzymaniu wyniku przestaną Cię nurtować pytania, bo będziesz mieć pewność wyniku. Badania DNA Bytom to komfort i pewność badania. To świetny sposób na odzyskanie spokoju i pewności, że wychowujesz własnego potomka, a także, by wykluczyć wypłacania alimentów dla nie swojego dziecka. Taki test wystarczy omówić ze specjalistą Gentest, który pobierze materiał do badań i wykona porównanie. Badanie ojcostwa Bytom to wybór dla osób mieszkających w tym mieście, jednak wykonasz go również bez wychodzenia z domu w sposób bezpieczny i anonimowy.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]