Testy na ojcostwo Tychy


Czasami w życiu zdarzają się sytuacje, które ciężko przewidzieć i nad którymi trudno zapanować. Pojawiają się wątpliwości, czy dziecko, które wychowujemy, jest naprawdę naszym potomkiem. Dla niektórych osób wiedza ta nie jest niezbędna do tego, aby wieść spokojne życie, jednak dla większości z nas, pojawienie się takich wątpliwości może budzić niepokój i utrudniać normalne funkcjonowanie. W takim przypadku warto wykonać test na ojcostwo, dzięki któremu pozbędziemy się wszelkich wątpliwości.

Czym jest badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa polega na porównaniu profili genetycznych ojca, lub domniemanego ojca, i dziecka. Wykonanie testu pozwala ustalić, czy domniemany ojciec jest biologicznym ojcem dziecka. Obecnie to najlepsza i najskuteczniejsza metoda na ustalenie zarówno biologicznego, jak i prawnego ojcostwa. Wynik testu DNA na ojcostwo jest jednoznaczny – pozwala potwierdzić (na 99,9%) lub wykluczyć (na 100%) ojcostwo.

Badanie ojcostwa Tychy

Testy na ojcostwo w Tychach są zlecane przez sąd w sprawach rozwodowych lub w sprawach o alimenty. W badaniu biorą udział dziecko, matka oraz domniemany ojciec. Na podstawie uzyskanych wyników, biegły sądowy sporządza ekspertyzę, w której zatwierdzane jest pochodzenie próbek. Taki test posiada moc prawną i jest uznawany w postępowaniu sądowym. W sytuacji, w której dopiero zastanawiasz się nad skierowaniem wniosku do sądu, możesz skorzystać z testu na ojcostwo wykonywanego samodzielnie. To doskonała opcja, jeśli masz podejrzenia, czy wypłacasz alimenty na swoje dziecko, lub przeciwnie – kiedy chcesz uznać dziecko, którym się opiekujesz, przekazać mu swoje nazwisko i zadbać o jego dalszą przyszłość.

testy na ojcostwo Tychy

Osobiste testy DNA – Tychy

Testy na ojcostwo Tychy możesz wykonać w każdym momencie. Przydatne staje się to w sytuacjach, w których mamy podejrzenie co do swojego ojcostwa. Wówczas mamy do czynienia z tak zwanym domniemanym ojcostwem, czyli sytuacją, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, ale nie zostało to potwierdzone żadnymi oświadczeniami czy testami. Chcąc zyskać pewność i potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo, warto zdecydować się na wykonanie naszego w pełni anonimowego, ekspresowego badania DNA, które pozwoli pozbyć się wszelkich wątpliwości.

Chcesz zrobić testy na ojcostwo w Tychach? To idealna okazja, żeby skorzystać z pomocy naszych dyskretnych specjalistów Gentest! Dostępni jesteśmy nie tylko w Tychach, ale też w całej Europie! Możesz zamówić do swojego domu specjalny, kompaktowy pakiet do pobierania materiału genetycznego, pobrać go samodzielnie, a następnie odesłać do analizy. Istotnym może okazać się fakt, że pobieranie próbek jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego badanie można wykonać bez obaw nawet z noworodkami. Taki „domowy” sposób wykonania testów to z pewnością duża oszczędność czasu, a przede wszystkim gwarancja anonimowości.

Szybkie i dyskretne testy na ojcostwo Tychy

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad realnością swojego ojcostwa? Jeżeli chciałbyś w dyskretny sposób pobrać próbki do badań, ale nie wiesz jak się zabrać za to zadanie — trafiłeś w dobre miejsce! U nas możesz skorzystać z całkowicie anonimowego testu na ojcostwo, do którego przeprowadzenia wystarczy dosłać nam próbkę materiału biologicznego w postaci szczoteczki do zębów. Przeprowadzone w taki sposób badanie ojcostwa, pozwala nam ustalić statystyczne prawdopodobieństwo Twojego ojcostwa lub też całkowicie je wykluczyć.

Czy warto wykonać nasz test? Takie badanie DNA Tychy jest doskonałym wręcz rozwiązaniem, które pozwoli Ci odzyskać wewnętrzny spokój i pewność siebie, dzięki której z pełnym przekonaniem będziesz mógł zająć się wychowaniem swojego dziecka. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać pewność odnośnie ojcostwa — warto skorzystać z pomocy specjalisty Gentest. Badanie ojcostwa możesz u nas wykonać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to udanie się do naszej placówki w celu pobrania materiału genetycznego. Drugi natomiast jest dla Ciebie dostępny z dowolnego miejsca na świecie — wystarczy zamówić nasz zestaw do pobierania materiału genetycznego i odesłać nam próbkę, a następnie czekać na naszą odpowiedź z wynikiem! Jest to niezwykle dyskretne i bezpieczne rozwiązanie – szczególnie biorąc pod uwagę aktualną sytuację związaną z epidemią w naszym kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]