Testy na ojcostwo Ruda Śląska


W życiu zdarzają się sytuacje, w których warto sprawdzić, czy dziecko, które wychowujemy, jest naszym potomkiem. Upewnienie się co do tej kwestii może być niezbędne, aby złagodzić konflikt lub rozwiązać powstałe wątpliwości. Właśnie dlatego warto zrobić test na ojcostwo, którego wyniki rozwiążą spór.

Badanie ojcostwa – na czym polega?

Jeśli chodzi o to jak jest przeprowadzane badanie ojcostwa, to polega ono na porównaniu profilu genetycznego ojca z profilem dziecka. Dzięki temu sprawdzić można, czy dany mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka. To obecnie najskuteczniejszy sposób na ustalenie tej informacji, co może mieć kluczowe znaczenie również w kwestiach prawnych. Test DNA na ojcostwo daje jednoznaczną odpowiedź, czyli potwierdza (99,9%) lub wyklucza (100%) ojcostwo.

Testy na ojcostwo Ruda Śląska

Testy na ojcostwo w Rudzie Śląskiej są zlecane przez sąd w przypadku rozwodu rodziców lub w sprawach dotyczących alimentów. Na podstawie badań biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę i ustala, czyje są próbki, na podstawie których wykonano test. Tak wykonany test posiada moc prawną i jest wykorzystywany w postępowaniu.

Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś postępowania sądowego, test na ojcostwo możesz wykonać prywatnie. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli nie jesteś pewien czy wychowywane przez Ciebie dziecko jest Twoim potomkiem. Może być także przydatny w odwrotnej sytuacji, kiedy chcesz zapewnić dziecku opiekę i odpowiednie warunki.

testy na ojcostwo Ruda Śląska

Anonimowe testy DNA – Ruda Śląska

Testy na ojcostwo w Rudzie Śląskiej można wykonać w każdej chwili, a na wyniki czeka się zaledwie kilka dni. Są one przydatne, jeśli nie jesteś pewien, kto jest biologicznym ojcem dziecka. Domniemane ojcostwo to przypadek, kiedy mężczyzna jest uznany za ojca dziecka, jednak bez poparcia badaniami czy oświadczeniami. Jeśli chcesz zyskać pewność, pozostając anonimowym i bez angażowania sądu, test DNA możesz wykonać samodzielnie.

Testy na ojcostwo w Rudzie Śląskiej możesz wykonać z pomocą Gentest! Zamów gotowy zestaw do pobierania materiału genetycznego i odeślij do nas. Nasze placówki są rozlokowane nie tylko w Rudzie Śląskiej, ale w całej Europie. Pobranie próbki jest bezinwazyjne i bezbolesne, dlatego bez obaw możesz pobrać ją nawet w przypadku noworodka. Gwarantujemy Ci anonimowość.

Dyskretne badanie DNA Ruda Śląska

Nie jesteś pewien czy jesteś biologicznym ojcem dziecka? Chciałbyś wykonać test dyskretnie, nie wzbudzając podejrzeń? Wykonaj oferowany przez nas anonimowy test na ojcostwo. Do tego wystarczy jedynie szczoteczka do zębów. Dzięki temu badaniu ustalisz ojcostwo lub je wykluczysz w szybki i dyskretny sposób.

Zastanawiasz się, czy warto wykonać taki test? Dzięki niemu rozwiejesz wątpliwości, co pomoże Ci odzyskać spokój. Badania DNA Ruda Śląska to dobre rozwiązanie, aby szybko rozwiać podejrzenia i skupić się na życiu rodzinnym lub odrzucić ryzyko płacenia alimentów na cudzego potomka. Jeśli nie jesteś pewien jak wykonać test, skorzystaj z pomocy specjalistów Gentest i umów się na pobranie materiału do badań w wybranym punkcie w Polsce. Badanie ojcostwa Ruda Śląska to dobre rozwiązanie dla osób mieszkających w tym mieście, jednak jeśli w Twojej okolicy nie ma naszego punktu, pamiętaj, że możesz zamówić taki test do domu.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]