Testy na ojcostwo Białystok


Życie człowieka przepełnione jest różnymi niespodziewanymi sytuacjami. Jeśli dotyczą one nagłych wątpliwości związanych z ojcostwem, mogą zaburzać spokój i codzienne funkcjonowanie, a z biegiem czasu rodzić coraz poważniejsze konflikty. W przypadku, kiedy mamy podejrzenia, że dziecko, które wychowujemy lub na które wypłacamy alimenty, nie jest naszym potomkiem, warto wykonać test na ojcostwo.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa przeprowadza się, porównując profil genetyczny dziecka z profilem genetycznym ojca (lub potencjalnego ojca). Test pozwala określić, czy domniemany ojciec jest ojcem biologicznym. Wynik badania jest zawsze jednoznaczny – wyklucza ojcostwo (na 100%) lub potwierdza je (z dokładnością do 99,9%). Obecnie to najszybsza i najskuteczniejsza metoda, aby ustalić biologiczne i prawne ojcostwo.

Badanie ojcostwa Białystok

Test na ojcostwo w Białymstoku może zostać zlecony przez sąd na potrzeby sprawy rozwodowej lub alimentacyjnej. W takim przypadku badaniem są objęci: dziecko, matka i potencjalny ojciec. W wyniku przeprowadzonego testu biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę, w której zostaje określone, od kogo pochodzą próbki. Badanie posiada moc prawną i jest uznawane w trakcie postępowania.

Test na ojcostwo można przeprowadzić nie tylko na drodze sądowej, ale także na własną rękę. To idealna opcja, jeśli chcesz pozbyć się podejrzeń, ale nie planujesz wnosić sprawy do sądu.

testy na ojcostwo Białystok

Osobiste testy na ojcostwo Białystok

Testy na ojcostwo Białystok wykonasz w dowolnej chwili. Szczególnie przydatne są one w sytuacji, w której podejrzewamy, że ojciec dziecka może nie być ojcem biologicznym. W takim przypadku mówimy o domniemanym ojcostwie, czyli sytuacji, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, ale nie zostało to poparte żadnymi dowodami, takimi jak specjalne oświadczenie czy testy. Chcąc pozbyć się podejrzeń, warto skorzystać z anonimowego testu na ojcostwo.

Gentest oferuje pomoc w przeprowadzaniu testów na ojcostwo nie tylko w Białymstoku, ale w każdej części Europy. Możesz zamówić do domu specjalny zestaw do pobierania materiału genetycznego, pobrać próbki, a następnie odesłać je do analizy. To całkowicie bezpieczna, bezbolesna metoda, gwarantująca dużą oszczędność czasu i pełną anonimowość.

Poufne i szybkie testy na ojcostwo Białystok

Chcesz pozbyć się wątpliwości i odzyskać spokój ducha? Zależy Ci na pełnej dyskrecji? Skorzystaj z anonimowego badania na ojcostwo! Wykonasz go, dostarczając jedynie szczoteczkę do zębów. Przy pomocy testu całkowicie wykluczysz ojcostwo lub określisz jego statystyczne prawdopodobieństwo.

Dlaczego warto wykonać badanie DNA Białystok? Po to, aby odzyskać pewność, komfort i pozbyć się podejrzeń. Test pozwoli Ci wykluczyć ryzyko płacenia alimentów na cudzego potomka i ze spokojem poświęcić się wychowaniu własnych dzieci.

Testy na ojcostwo Białystok to bezpieczne i wygodne rozwiązanie. Test możesz wykonać w jednej z wybranych placówek w Polsce lub pobrać materiał do badań we własnym domu – to szczególnie bezpieczna opcja, biorąc pod uwagę panującą sytuację w kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]