Testy na ojcostwo Zabrze


Niekiedy spotykamy się z trudną sytuacją w życiu, którą ciężko przewidzieć i nad którą trudno zapanować. Pojawiają się wątpliwości, czy dziecko, które wychowujemy, jest faktycznie naszym potomkiem. Dla niektórych osób wiedza ta nie jest niezbędna do tego, aby wieść spokojne życie, jednak dla większości z nas, pojawienie się takich wątpliwości może budzić niepokój i utrudnia normalne funkcjonowanie. W takim przypadku warto wykonać test na ojcostwo, dzięki któremu pozbędziemy się wszelkich niejasności.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa, polega na porównaniu profili genetycznych ojca, lub potencjalnego ojca, z profilem genetycznym dziecka. To sposób, dzięki któremu możliwe jest ustalanie czy domniemany ojciec jest ojcem biologicznym. Na tę chwilę to najlepsza i najbardziej skuteczna metoda na ustalenie zarówno biologicznego, jak i prawnego ojcostwa. Wynik testu DNA na ojcostwo jest jednoznaczny – pozwala potwierdzić (na 99,9%) lub wykluczyć (na 100%) ojcostwo.

Badanie ojcostwa Zabrze

Testy na ojcostwo w Zabrzu są zlecane przez sąd w przypadku spraw rozwodowych lub w sprawach o alimenty. W badaniu tym biorą udział dziecko, matka, a także domniemany ojciec. Uzyskane wyniki służą sporządzeniu ekspertyzy przez biegłego sądowego, w której zatwierdzane jest pochodzenie próbek. Taki test posiada moc prawną i jest uznawany w postępowaniu sądowym. W sytuacji, w której dopiero myślisz o skierowaniu wniosku do sądu, możesz skorzystać z samodzielnego testu na ojcostwo. To świetne rozwiązanie, jeśli masz wątpliwości, czy wypłacasz alimenty na swoje dziecko, lub w sytuacji, w której chcesz uznać dziecko, którym się opiekujesz, przekazać mu swoje nazwisko i zadbać o jego dalszą przyszłość.

testy na ojcostwo Zabrze

Osobiste testy DNA – Zabrze

Testy na ojcostwo Zabrze możesz wykonać bez przeszkód, w dowolnie wybranej chwili. Szczególnie okazują się przydatne w sytuacji, w której mamy podejrzenie, że ojciec może nie być biologicznym ojcem dziecka. Mówimy wówczas o domniemanym ojcostwie, czyli sytuacji, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, ale nie zostało to potwierdzone żadnymi oświadczeniami czy testami. Chcąc zyskać pewność i potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo, warto wykonać anonimowe badanie DNA, które pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i poznać prawdę.

Chcesz zrobić testy na ojcostwo w Zabrzu? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów z Gentest! Nie tylko w Zabrzu, ale na terenie całej Europy, możesz zamówić do domu indywidualny pakiet do pobierania materiału genetycznego, pobrać go na własną ręką, a następnie odesłać do analizy. Warto podkreślić, że pobieranie próbek jest całkowicie nieinwazyjne, a także bezpieczne, dlatego badanie to można bez obaw przeprowadzić nawet z noworodkami. To ogromna oszczędność czasu, a co najważniejsze gwarancja anonimowości.

Szybkie i dyskretne testy na ojcostwo Zabrze

Czy od pewnego czasu nurtują Cię pytania o ojcostwo? Chciałbyś pozbyć się podejrzeń i anonimowo pobrać próbki do badań, ale nie masz pojęcia, jak możesz to zrobić? Skorzystaj z anonimowego testu, do którego potrzebne jest jedynie dostarczenie szczoteczki do zębów. Badanie przeprowadzone w powyższy sposób, pozwala ustalić statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa, bądź całkowicie je wykluczyć, zachowując przy tym pełną dyskrecję

Nadal rozważasz wykonanie testu? Badania DNA Zabrze to doskonały sposób, aby odzyskać pełen spokój, poczuć się pewnie i bez żadnych wątpliwości móc zająć się wychowaniem potomstwa. Jeśli chcesz uzyskać całkowitą pewność warto skorzystać z pomocy specjalisty Gentest, który pobierze materiał do badań. Badanie ojcostwa Zabrze to świetny wybór nie tylko dla mieszkańców śląska. Test możesz wykonać w wielu innych placówkach w Polsce lub samodzielnie pobrać materiał do badań w zaciszu własnego domu. Druga opcja to wyjątkowo dyskretne i bezpieczne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]