Testy na ojcostwo Rzeszów


Od jakiegoś czasu męczą Cię podejrzenia dotyczące ojcostwa? W związku z tą sytuacją w Twojej głowie panuje chaos, który utrudnia codzienne funkcjonowanie i powoduje narastające konflikty? Chcesz pozbyć się wątpliwości i odzyskać spokój? Nie zwlekaj, tylko już dziś skorzystaj z testu na ojcostwo, dzięki któremu przekonasz się, czy dziecko, które wychowujesz lub na które płacisz alimenty, jest rzeczywiście Twoim potomkiem.

W jaki sposób przeprowadzane jest badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa przeprowadza się na podstawie porównania profili genetycznych ojca (lub potencjalnego ojca) i dziecka. W ten sposób możliwe jest ustalenie, czy domniemany ojciec jest ojcem biologicznym dziecka. W chwili obecnej, wykonanie takiego testu jest najszybszą i zarazem najskuteczniejszą metodą, aby ustalić prawne i biologiczne ojcostwo. Wynik przeprowadzonego badania jest jednoznaczny – pozwala potwierdzić ojcostwo na 99,9% lub na 100% je wykluczyć.

Badanie ojcostwa Rzeszów

Wykonanie testu na ojcostwo w Rzeszowie może zostać zlecone przez sąd. Sytuacja taka może mieć miejsce w przypadku sprawy rozwodowej, bądź alimentacyjnej. Badaniem są objęci: dziecko, matka i potencjalny ojciec. Biegły sądowy, na podstawie pobranych próbek sporządza ekspertyzę, w której ustalane jest, od kogo pochodzi pobrany materiał genetyczny. Test przeprowadzony w ten sposób jest uznawany w postępowaniu sądowym i posiada moc prawną.

W sytuacji, w której nie chcesz wnosić sprawy do sądu, możesz skorzystać z samodzielnie wykonywanego testu na ojcostwo. Takie badanie idealnie sprawdzi się w przypadkach, kiedy chcesz zyskać pewność, że dziecko, na które płacisz alimenty, jest rzeczywiście Twoim potomkiem, lub w sytuacji kiedy chcesz z pełnym przekonaniem uczynić dziecko spadkobiercą majątku czy nadać mu swoje nazwisko.

testy na ojcostwo Rzeszów

Osobiste testy DNA – Rzeszów

Z testu na ojcostwo Rzeszów możesz skorzystać w dowolnym momencie. Szczególnie przydaje się on w sytuacji, w której mamy do czynienia z domniemanym ojcostwem. O takim przypadku mówimy wtedy, gdy mężczyzna został uznany za ojca dziecka, jednak nie istnieją na to żadne potwierdzające dowody, takie jak oświadczenia czy przeprowadzone testy. Chcąc pozbyć się wątpliwości, warto wykonań anonimowe badanie na ojcostwo, które nie wymaga kierowania sprawy do sądu.

Jeśli chcesz wykonać test na ojcostwo Rzeszowie, to skorzystaj z pomocy i doświadczenia Gentest! Oferujemy specjalne pakiety do pobierania materiału genetycznego, które dostarczamy pod wskazany adres, nie tylko na terenie Rzeszowa, ale w dowolnej części Europy. Wystarczy, że pobierzesz w domu próbki do badań i odeślesz je do analizy – w ten sposób w szybki i anonimowy sposób potwierdzisz lub wykluczysz ojcostwo.

Szybkie i poufne testy na ojcostwo Rzeszów

Zależy Ci na dyskrecji, a jednocześnie chcesz szybko poznać wyniki badania? Wybierz anonimowy test, który wykonasz, dostarczając zwykłą szczoteczkę do zębów. Przeprowadzone w ten sposób badanie pozwala określić statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub całkowicie je wyklucza.

Wciąż masz wątpliwości, czy warto skorzystać z testu? Całkowicie niepotrzebnie! Badania DNA Rzeszów są w pełni bezpieczne, nieinwazyjne i poufne. Pozwalają odzyskać pewność, spokój i wrócić do normalnego funkcjonowania. Dodatkowo testy na ojcostwo Rzeszów możesz wykonać w dogodny sposób – w jednej z dostępnych placówek w Polsce lub we własnym domu. Wybór należy do Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]