Testy na ojcostwo Koszalin


Nie każda sytuacja, na którą napotykamy w życiu, jest łatwa do zapanowania. Bywa, że w głowie rodzą się wątpliwości, czy oby na pewno wychowywane przez nas dziecko to nasz biologiczny potomek. Zdarzają się osoby, którym uzyskanie pewności nie jest konieczne do dalszego życia w spokoju i komforcie. W znakomitej większości przypadków kwestia ta okazuje się na tyle uwierać, że powstaje konieczność rozwiązania tego problemu i rozwiania wszelkich wątpliwości. Rozwiązaniem, które to umożliwia, jest test na ojcostwo.

Czym jest badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa polega na porównaniu profilu genetycznego domniemanego ojca z profilem genetycznym dziecka. Jest to sposób na sprawdzenie, czy w rzeczywistości wychowywana pociecha jest naszym potomkiem w kontekście biologicznym. Uważa się, że obecnie jest to najbardziej sprawdzona i skuteczna metoda na ustalenie biologicznego ojcostwa. Test DNA na ojcostwo pozwala całkowicie (w 100%) je wykluczyć i niemal jednoznacznie (w 99,6%) potwierdzić.

Badanie ojcostwa Koszalin

Jeśli do sądu trafiła sprawa o rozwód lub przyznanie alimentów, testy na ojcostwo Koszalin zlecane są na wniosek sądu i biorą w nim udział matka, dziecko oraz potencjalny ojciec dziecka. Wykonywane jest badanie, a na podstawie uzyskanych wyników przygotowywana jest ekspertyza, dzięki której biegły sądowy ustala, do kogo należą dane próbki. Przeprowadzone w ten sposób testy są uznawane w postępowaniu i mają moc prawną.

Jeśli jeszcze nie złożyłeś sprawy w sądzie i dopiero rozważasz możliwość rozpoczęcia postępowania, jest opcja alternatywna. Polega ona na samodzielnym wykonaniu testu na ojcostwo w warunkach domowych. Dotyczy to sytuacji, w których pojawiają się wątpliwości, czy utrzymywane przez Ciebie z alimentów dziecko jest Twoim biologicznym potomkiem. Stanowi to także rozwiązanie w sytuacji przeciwnej, w której chcesz wychować i zapewnić warunki do rozwoju dziecku i uwzględnić je jako spadkobiercę.

testy na ojcostwo Koszalin

Osobiste testy DNA — Koszalin

Nie potrzeba specjalnego momentu, aby wykonać test na ojcostwo w Koszalinie. Można je wykonać w każdej chwili, jeśli tylko pojawiły się wątpliwości co do biologicznego ojcostwa dziecka. Jeśli mężczyzna uznawany jest za ojca bez poparcia tego faktu badaniami ani oświadczeniami, mówimy o ojcostwie domniemanym. Uzyskanie pewności przy pełnej dyskrecji, anonimowości i bez wchodzenia na drogę sądową umożliwia w takim wypadku wykonanie testu DNA samodzielnie.

Jeśli tylko chcesz wykonać test na ojcostwo w Koszalinie, nie czekaj i zgłoś się do specjalistów Gentest! Zamów gotowy zestaw do pobrania materiału genetycznego, który dostępny jest w całej Europie, dokonaj pobrania próbki, a następnie wyślij je w celu analizy. Jest to metoda w stu procentach bezpieczna, bezbolesna i nieinwazyjna, dlatego też bez obaw można przeprowadzić ją nawet na noworodkach. Co więcej, rozwiązanie tego typu gwarantuje pełną anonimowość i oszczędność czasu.

Dyskretne i szybkie testy na ojcostwo w Koszalinie

Od dłuższego czasu nie daje Ci spokoju myśl o tym, że nie jesteś biologicznym ojcem swojego dziecka? Zależy Ci na tym, aby dyskretnie i bez zbędnych podejrzeń wykonać próbki materiału genetycznego do badań? Sięgnij po anonimowy test na ojcostwo, w którym jedyne czego potrzebujesz to dostarczyć szczoteczkę do zębów. Badanie tego typu pozwala całkowicie wykluczyć ojcostwo lub poznać statystyczne prawdopodobieństwo biologicznego ojcostwa w sposób poufny i anonimowy.

Masz wątpliwości czy skorzystać z testu? Pozbądź się ich! To najlepsza metoda, aby uzyskać pewność, a tym samym rozwiać powracające wątpliwości. Badanie DNA Koszalin to sposób na odzyskanie spokoju i komfortu na co dzień, ale także odrzucenie ryzyka konieczności ponoszenia kosztów nie na swoje dziecko. Skorzystaj z pomocy specjalistów Gentest i umów się na pobranie materiałów do badania w jednej z licznych placówek na terenie całej Polski. Badanie ojcostwa Koszalin w punkcie stacjonarnym czy w domu? Decyzja należy do Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]