Cennik testów DNA


Test na ustalenie ojcostwa – zamów

Od dawna nurtuje Cię pytanie, czy jesteś ojcem? Odczuwasz potrzebę rozwiania tych wątpliwości i poznania prawdy, która pozwoli Ci cieszyć się czasem spędzanym z Twoim dzieckiem? Wybierz genetyczne testy DNA, a szybko uzyskasz gwarantowaną odpowiedź. Napisz do nas aby uzyskać szczegółowy cennik badań DNA lub zobacz nasz artykuł „ile kosztuje test na ojcostwo?”

Test DNA anonimowy dziecko, domniemany ojciec

Przypuszczasz, że zostałeś ojcem, ale nie otrzymałeś potwierdzenia tego faktu? Zanim podejmiesz działania upewnij się, wykonując badanie DNA. Ojcostwo zostanie potwierdzone lub wykluczone, a Ty wreszcie zyskasz pewność. Wypełnij formularz i zamów gwarantowany test ojcostwa w naszym laboratorium.
  Zamów »  

Test DNA anonimowy matka – dziecko, domniemany ojciec

Ustalenie ojcostwa nie jest obecnie żadnym problemem, dlatego możesz je przeprowadzić, nie informując o tym osób trzecich. Zamów anonimowy test DNA, wypełniając formularz lub korzystając z kontaktu telefonicznego. Gwarantujemy Ci pełną dyskrecję i stuprocentową pewność wyników.
  Zamów »  


Test DNA mikroślady

Chcesz ustalić, czy jesteś ojcem, ale zależy Ci na pełnej dyskrecji? Wystarczy, że wyślesz nam szczoteczkę do zębów, patyczek do uszu lub 4 włosy wyrwane z cebulkami od dziecka, a badanie ojcostwa nie będzie żadnym problemem. Wypełnij formularz, sprawdź cennik i wyślij nam materiał do testu, a wkrótce otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Dzięki badaniu DNA test na ojcostwo gwarantuje stuprocentową pewność wyniku.
  Zamów »  


Test DNA sądowy

Przygotowujesz się do sprawy sądowej o alimenty lub ustalenie ojcostwa? Wybierz sądowy test ojcostwa, a już podczas najbliższej rozprawy przedstawisz w Sądzie jego wyniki. Pobierz wymaz od siebie oraz dziecka i skorzystaj z usług naszego akredytowanego laboratorium. Medyczne badania naukowe zagwarantują Ci wynik, który będzie miał moc dowodową.
  Zamów »