Testy na ojcostwo Sosnowiec


Nie nad wszystkim w życiu możemy mieć pełną kontrolę. Zdarzają się sytuacje, w których możemy mieć uzasadnione wątpliwości czy wychowywana przez nas pociecha jest naszym potomkiem. W niektórych wypadkach kwestia ta w żaden sposób nie wpływa na codzienne życie, w innych jednak uzyskanie spokoju ducha i prowadzenie spokojnego życia wymaga pewnego potwierdzenia. W takich sytuacjach warto zrobić test na ojcostwo, który wykluczy wszelkie wątpliwości i pozwoli odzyskać pełen spokój.

Co to jest badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa to nic innego, jak porównanie profilu genetycznego dziecka z profilem ojca lub potencjalnego ojca. To skuteczny i sprawdzony sposób na ustalenie, czy ojciec domniemany rzeczywiście jest biologicznym rodzicem dziecka. Obecnie badanie to uważane jest za najlepszą metodę ustalenia ojcostwa zarówno w wymiarze biologicznym, jak i prawnym. Co istotne, wynik testu DNA na ojcostwo jest jednoznaczny i pozwala w 100% wykluczyć, a w 99,9% potwierdzić ojcostwo w danym wypadku.

Badanie ojcostwa Sosnowiec

W przypadku spraw rozwodowych oraz spraw o przyznanie alimentów testy na ojcostwo w Sosnowcu zlecane są przez sąd. W badaniu biorą udział trzy osoby: matka, dziecko oraz domniemany ojciec. Na podstawie uzyskanych w badaniu wyników sporządzana jest ekspertyza, w której biegły sądowy zatwierdza pochodzenie danych próbek. Uzyskany w ten sposób test posiada moc prawną i może być uznawany w postępowaniu sądowym. Test na ojcostwo można również wykonać samodzielnie w sytuacji, w której dopiero rozważasz złożenie sprawy do sądu. Jest to idealna opcja dla osób, które mają podejrzenia co do słuszności wypłacanych na dziecko alimentów lub przeciwnie, chciałyby posiadane pod opieką dziecko objąć swoim nazwiskiem i wsparciem w dalszej przyszłości.

testy na ojcostwo Sosnowiec

Osobiste testy DNA — Sosnowiec

Testy na ojcostwo Sosnowiec mogą być wykonane w dowolnym momencie. Najbardziej przydatny jest on w sytuacji, w której podejrzewamy, że ojciec w rzeczywistości może nie być ojcem dziecka w kontekście biologicznym. Sytuacja ta nazywana jest ojcostwem domniemanym, określającym sytuację, gdy pomimo braku potwierdzenia ze strony testów czy oświadczeń dany mężczyzna uznawany jest za ojca dziecka. Anonimowe badanie DNA pozwala w takim wypadku rozwiać wszelkie wątpliwości, potwierdzając lub wykluczając ojcostwo.

Interesują Cię testy na ojcostwo w Sosnowcu? Specjaliści Gentest służą swoją pomocą! Zarówno w Sosnowcu, jak i wielu innych miastach w całej Europie można zamówić do domu pakiet do pobrania materiału genetycznego, samodzielnie dokonać pobrania próbki, a następnie wysłać w celu analizy. Jest to badanie całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, które spokojnie można wykonać nawet w przypadku noworodków. Gwarantuje ono nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim pełną anonimowość.

Testy na ojcostwo Sosnowiec — szybko i dyskretnie

Od dawien dawna powraca do Ciebie myśl o potwierdzeniu ojcostwa? Choć wiesz, że chciałbyś samodzielnie pobrać próbki do badań, masz obawy przed tym jak to zrobić? Skorzystaj z anonimowego testu, w którym wystarczy Ci jedynie szczoteczka do zębów. Tak prosta rzecz pozwala przeprowadzić badanie, w którym ustalone zostaje statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub jej całkowite wykluczenie, a wszystko to przy zachowaniu pełnej dyskrecji.

Nadal nie jesteś do końca przekonany, dlaczego warto wykonać test? Badania DNA Sosnowiec to sposób na to, aby bez uporczywie powracających wątpliwości móc nareszcie w spokoju i pewności oddać się wychowywaniu dziecka. Badanie ojcostwa Sosnowiec to propozycja nie tylko dla mieszkańców województwa śląskiego, gdyż test wykonać można zarówno w placówkach rozmieszczonych na terenie całego kraju, jak i samodzielnie w domu. Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo. W razie wątpliwości skorzystaj z pomocy specjalisty Gentest.

Skorzystaj z naszej pomocy!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]