Testy na ojcostwo Opole


W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, których kompletnie się nie spodziewamy i nad którymi ciężko jest nam zapanować. Kiedy rodzą się podejrzenia, że dziecko, które wychowujemy, może nie być naszym potomkiem, trudno jest zapanować nad emocjami i zachować spokój. Brak rozwiązania tej sytuacji i poznania odpowiedzi na nurtujące pytanie, rodzi coraz większe konflikty i utrudnia normalne funkcjonowanie. Chcąc pozbyć się wszelkich wątpliwości, warto wykonać test na ojcostwo, dzięki któremu odzyskamy komfort i spokój.

Na czym polega badanie ojcostwa?

Badanie ojcostwa polega na porównaniu profil genetycznych dziecka z profilem genetycznym ojca, bądź potencjalnego ojca. Test pozwala sprawdzić, czy domniemany ojciec jest biologicznym ojcem dziecka. Obecnie to najskuteczniejszy sposób, aby sprawdzić biologiczne oraz prawne ojcostwo. Otrzymany wynik badania jest jednoznaczny – potwierdza ojcostwo (na 99,9%) lub je wyklucza (na 100%).

Badanie ojcostwa Opole

Sąd może zlecić wykonanie testu na ojcostwo w Opolu w przypadku spraw o alimenty lub rozwodowych. W takiej sytuacji w badaniu biorą udział dziecko, matka i potencjalny ojciec. W wyniku przeprowadzonego testu biegły sądowy przygotowuje ekspertyzę, w której stwierdza, od kogo pochodzą dane próbki. Przeprowadzone w ten sposób badanie posiada moc prawną i jest brane pod uwagę w trakcie postępowania. W przypadku, gdy nie chcesz jeszcze wnosić sprawy do sądu, możesz skorzystać z wykonania testu na ojcostwo samodzielnie. To idealne rozwiązanie w sytuacji, w której chcesz upewnić się, że wypłacasz alimenty na swoje dziecko lub chcesz uznać dziecko, którym się opiekujesz, przekazać mu swoje nazwisko czy uczynić je spadkobiercą majątku.

testy na ojcostwo Opole

Osobiste testy DNA – Opole

Testy na ojcostwo Opole możesz wykonać w dowolnej chwili. Szczególnie przydają się one w sytuacji, kiedy mamy wątpliwości, czy ojciec dziecka jest rzeczywiście jego ojcem biologicznym. W takim przypadku mamy do czynienia z domniemanym ojcostwem, czyli sytuacji, w której mężczyzna został uznany za ojca dziecka, jednak nie istnieją na to żadne dowody, w postaci przeprowadzonego testu czy stosownego oświadczenia. Chcąc pozbyć się wszelkich wątpliwości, warto skorzystać z anonimowego badania na ojcostwo, do którego nie jest konieczne wszczynanie postępowania sądowego.

Chcesz wykonać test na ojcostwo w Opolu? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów Gentest! Nie tylko w Opolu, ale w całej Europie, oferujemy pakiety do samodzielnego pobrania materiału genetycznego, które dostarczamy prosto do Twoich drzwi. Pobranie próbek jest bezbolesne i nieinwazyjne, a pobrany materiał należy odesłać do analizy. W ten sposób całkowicie anonimowo możesz pozbyć się wszelkich podejrzeń.

Anonimowe i szybkie testy na ojcostwo Opole

Pytania o ojcostwo od dłuższego czasu spędzają Ci sen z powiek i zaburzają normalne funkcjonowanie? Nie chcesz wnosić sprawy do sądu, ale pragniesz pozbyć się podejrzeń i wątpliwości? Wybierz anonimowy test, który możesz wykonać, dostarczając jedynie szczoteczkę do zębów. Takie badanie pozwala w szybki sposób określić statystyczne prawdopodobieństwo ojcostwa lub je wykluczyć. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zachować poufność.

Jeśli chcesz odzyskać spokój i wykluczyć wszelkie podejrzenia, to nie wahaj się, tylko już dziś skorzystaj z testu! Badanie DNA Opole to doskonała opcja, aby wykluczyć ryzyko płacenia alimentów na cudze dziecko i z całą pewnością zająć się wychowaniem swoich dzieci. Jeśli zależy Ci na pewnym badaniu, to skorzystaj z konsultacji ze specjalistą Gentest, który czeka na Ciebie w jednym z wielu punktów w Polsce. Testy na ojcostwo Opole możesz wykonać w bezpieczny i szybki sposób, bez wychodzenia z domu – to szczególnie wygodna opcja, zwłaszcza mając na uwadze obecną sytuację w kraju.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: [email protected]