Testy na ojcostwo Poznań


Człowiek w swoim życiu napotyka na różne sytuacje, również takie, nad którymi ciężko zapanować. Zaczynamy powątpiewać, czy nasze przekonania i wiedza są kompletne, czy dziecko przez nas wychowywane jest faktycznie naszym dzieckiem. Na ogół niewiedza ta może spędzać nam sen z powiek i być przyczyną konfliktów. Warto w tym przypadku wykonać test na ojcostwo, który może stać się rozwiązaniem problemów i wszelkich wątpliwości raz na zawsze.

Na czym polega badanie na ustalenie ojcostwa?

Badanie ojcostwa to test porównujący profil genetyczny dziecka z profilem ojca lub potencjalnego ojca. Pozwala to na określenie czy potencjalny ojciec jest faktycznie ojcem biologicznym dziecka. Aktualnie tego rodzaju badanie pokrewieństwa jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na biologiczne i prawne ustalenie ojcostwa. Wynik testu DNA jednoznacznie potwierdza (99,9%) lub wyklucza (100%) ojcostwo.

Badanie ojcostwa Poznań

Testy na ojcostwo w Poznaniu są zlecane sądowo w sprawach alimentacyjnych lub w sytuacji rozwodu. Testy obejmują matkę, potencjalnego ojca oraz dziecko. Po wykonaniu testów biegły sądowy sporządza ekspertyzę, zatwierdzając, od kogo pochodzą próbki. Badanie to jest prawomocne i uznawane w toku postępowania. W sytuacji, gdy jeszcze się zastanawiasz nad wystąpieniem na drogę sądową, możesz wykonać test na ojcostwo we własnym zakresie. Jest to najlepsza z opcji, jeżeli masz wysokie podejrzenia, że wypłacasz alimenty na cudze dziecko, lub przeciwnie chcesz uznać wychowywane przez Ciebie dziecko, dać mu swoje nazwisko, zapewnić przyszłość i uczynić go swoim spadkobiercą.

testy na ojcostwo poznań

Osobiste testy na ojcostwo Poznań

Test na ojcostwo w Poznaniu można wykonać zawsze. Jest on przydatny w sytuacji, gdy istnieją podejrzenia, czy ojciec dziecka jest biologiczny. Jeżeli za ojca dziecka uznano mężczyznę i nie poparto tego żadnymi oświadczeniami lub wykonaniem testów, wówczas jest to domniemane ojcostwo. Takie sytuacje jednak nie zawsze są ostateczne. Jeśli chcesz wykonać badanie anonimowo, bez wszczynania postępowania sądowego i zyskać pewność, test DNA będzie odpowiedni — możesz wykonać go samodzielnie.

Jesteś zainteresowany wykonaniem testu na ojcostwo w Poznaniu? Gentest służy pomocą! Możesz zamówić pakiet do pobierania DNA, pobrać go samodzielnie, a następnie odesłać — nie tylko w Poznaniu, ale w każdej części Europy! Co bardzo ważne — pobieranie próbek materiału genetycznego jest nieinwazyjne i nie powoduje bólu, więc można je przeprowadzić również z noworodkami. Gwarantuje oszczędność czasu i anonimowość.

Dyskretne i szybkie badanie DNA w Poznaniu

Masz problem, jak bez podejrzeń pobrać próbki do badań, a pytania o ojcostwo spędzają Ci sen z powiek dłuższy czas? Możesz dostarczyć tylko szczoteczkę do zębów, by wykonać anonimowy test DNA. Badanie to daje możliwość wyznaczenia statystycznego prawdopodobieństwa ojcostwa, albo jego całkowite wykluczenie, przy zachowaniu pełnej anonimowości.

Czemu warto wykonać test na ojcostwo? Dzięki przeprowadzeniu testu DNA możesz odzyskać komfort, rozwiać wszelkie wątpliwości i poczuć się pewnie. Badania DNA Poznań pozwalają wykluczyć ryzyko płacenia alimentów na cudzego potomka i umożliwiają wychowywanie swoich dzieci w spokoju. Chcąc uzyskać stuprocentową pewność, warto skorzystać z konsultacji ze specjalistą Gentest w celu pobrania materiału genetycznego, w jednej z wielu placówek w Polsce. Badanie ojcostwa Poznań wykonasz nie tylko w punkcie pobrań — możesz go zrobić również w domu. To bezpieczne rozwiązanie, szczególnie biorąc pod uwagę aktualną sytuację w kraju.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 662-622-886

email: biuro@gentest.org.pl